Ухилянти штурмували західний кордон у кузові вантажівки під піском

НОВИНИ 04.02.2025 Коментарі 0

На Закарпатті прикордонники Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону викрили схему незаконного переправлення осіб через державний кордон. Порушники намагалися перетнути кордон, сховавшись у вантажівці під шаром піску.

Подія сталася на околиці с. Велика Паладь. Прикордонники спільно з оперативниками Управління СБУ в Закарпатській області і слідчих Мукачівського районного управління Нацполіції зупинили вантажівку «КамАЗ», водій якої перевозив пісок, повідомляє сайт ДПСУ.

Під вантажем в обладнаному сховку перебувало 13 чоловіків із дев’яти областей України: 3 – із Запорізької, 2 – з Львівської, 2 – з Київської, по одному з Дніпропетровської, Чернігівської, Закарпатської, Кіровоградської, Волинської та Одеської областей.

Ухилянти планували незаконно потрапити в Угорщину та заплатили перевізникові від 8-ми до 10-ти тисяч доларів США.

Водія «КАМАЗа» та ще двох його спільників затримали. Під час обшуків правоохоронці вилучили кошти, 5 транспортних засобів, 3 прилади нічного бачення, 3 гвинтівки й 1 пістолет травматичної дії з протермінованими на них дозволами.

Трьом фігурантам кримінального провадження вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ.

Учора, 3 лютого, Хустський районний суд обрав одному з фігурантів кримінального провадження запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 4,5 млн гривень.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025 ZahidFront, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа - R40-05228. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: