Убивство дітей в Іжевську – спецоперація путінської фсб?

ОКРЕМА ДУМКА 26.09.2022 Коментарі 0

Розстріл дітей в Іжевську стався напрочуд вчасно для Кремля. Взагалі вся історія «колумбайнів» у Росії виглядає як керований владою процес, як свого роду ерзац – заміна підриву будинків.

Сам «колумбайн» стався 20 квітня 1999 року. Але лавини послідовників не утворилося.

У СРСР/Росії та інших країнах поодинокі трагедії у школах траплялися і до колумбайну, і після. Але з 2018 року в РФ щось прямо прорвало. У 2017 р. трапився напад-наслідування в Інватіївці (Московська область). А потім наче хтось випробував технологію та поставив на потік. Інциденти стали регулярними.

2018 р. – Перм (січень), Улан-Уде (січень), Стерлітамак (Башкортостан, квітень). У жовтні стався інцидент у Керчі – виключно як частина російської повістки і практики.

2019 р. – Вольськ (Саратівська область, травень), Благовіщенськ (Амурська область, листопад).

2020 р. – умовна пауза.

2021 - Казань (травень), Перм (вересень), Серпухов (Московська область – вибух у монастирі, грудень).

У РФ ці інциденти пропаганда в один-два ходи виводила на «українських нацистів», які або брали прямо участь, або надихали.

Путін використав інциденти у школах як спосіб для наїзду на непідконтрольні РФ соціальні мережі з метою примусити їх власників працювати за російськими правилами.

Розстріл в Іжевську, який уже розганяється як повна калька та наслідування «колумбайну», стане ще одним прикладом згубного впливу заходу. Від якого потрібно захиститись.

Побачивши, що інструментів для внутрішньої консолідації населення не вистачає, Кремль почав жертвувати російськими дітьми.

Що може бути цікавим.

Це ми ставимо логічне питання – а де ж хвалене ФСБ, яке кидає до в'язниць за лайки та репости? Чому воно не здатне запобігти цим трагедіям?

У Росії такі питання раніше ставило вузьке коло обмежених людей. Але зараз у емоційному плані ситуація непроста. У повітрі висить питання про винуватців цього жаху з війною.

Або армія, чи спецслужби.

Після інцидентів у Криму, які влаштували «диверсанти», частина рунету організовано задумалася – а куди дивиться гебня?

Інша частина почала не менш організовано розповідати, як це складно – виявити самотнього диверсанта у Криму, який був у «сплячому» режимі 8 років!

Думаю, і зараз знайдуться інтересанти в самій Росії, які допоможуть сфокусуватись на неефективності гебістів.

Уболіваємо за обидві команди.

Олексій Копитко, журналіст, радник міністра оборони (cторінка у FB)

P.S. За оновленими даними слідчого комітету росії у школі Іжевська загинуло 15 осіб, у тому числі 11 дітей. Поранення отримали 24 особи – переважно школярі.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: