У Європейському парламенті активно працює ФСБ

РОЗСЛІДУВАННЯ 02.06.2023 Коментарі 0

«У Європейському парламенті існує дуже глибока інфільтрація ФСБ Росії, яка тут активно працює. Там була працевлаштована донька прессекретаря Кремля Пєскова. Ніхто навіть не замислився над тим, що вона має доступ до всіх парламентських документів, що може передати дуже важливу інформацію. Єдине, чого тут не вистачає, це виїзного кабінету путіна», - сказав євродепутат від Польщі Домінік Тарчинський.

Про це пише Польське радіо.

У середу, 31 травня, Європарламент скликав термінові дебати щодо верховенства права в Польщі. Його головною темою став акт, який дозволяє створити в Польщі комісію для розслідування російського впливу.

«Ці дебати були чудовим прикладом того, що люди, які можуть бути цікаві комітету, взяли участь у дебатах, де вони звинувачують нас у проросійськості. Ми дійшли до такого абсурду, що з цього можна було б сміятися, якби це не було небезпечно для Польщі», - зазначив Домінік Тарчинський.

Учора, 1 червня, було знято імунітет зі ще одного політика, Марії Спіракі. Це ім’я зараз з'являтиметься все частіше, це подруга Кайлі, яка фігурує в скандалі Катаргейт.

Політик також пояснив, що Манфред Вебер – німецький політик, голова ЄНП, людина, яка «перебуває під пильною увагою бельгійських служб, зокрема, через те, що останній рейд бельгійських і німецьких служб на штаб-квартиру партії ЄНП стосувався корупції в цій групі».

«ЄНП вимагала дебатів щодо Польщі та читає нам лекції про верховенство права. Вони не мають права читати нам лекції, тому що їх самих звинувачують у хабарництві», - наголосив євродепутат.

Раніше посадовець говорив про «російську провідну роль» у справі Катаргейт і Єви Кайлі. Він розповів про стосунки Кайлі з російськими олігархами.

По-перше, прямий зв’язок з Іваном Саввіді, другом путіна, а також колишнім депутатом російської Думи. Стосунки із Саввіді були настільки глибокими, що є фотографії, на яких Кайлі зустрічається з ним у різні моменти її політичної кар’єри. Саввіді – людина, яка оплачувала сепаратистів в Україні. У 2014 році отримав подяку та привітання від путіна після захоплення Криму.

«Також дуже важливо, щоби ми знали, що Qatargate насправді був Russiangate, а отже, російською справою, тому що очільник марокканської розвідки мав контакти з російською ФСБ. Якщо ми подивимося на ширшу картину того, що відбувається в ЄП, то побачимо, що тут дуже глибоко проникла ФСБ Росії. Важливо, що тут, у цій будівлі в Брюсселі, працювала донька прес-секретаря Кремля Пєскова», - акцентував Домінік Тарчинський.

За його словами, ще одним важливим елементом є те, що велика кількість російських лобістів, які донедавна мали право потрапити до ЄП, є німецькими депутатами. На кожного німецького депутата припадає 12 російських лобістів. 

Фото з відкритих джерел 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: