У путіна підготували спецоперацію для дискредитації Зеленського на Заході

НОВИНИ 13.08.2022 Коментарі 0

В адміністрації путіна погодили створення нової структури, яку куруватимуть російські спецслужби. Завданням цього утворення – інформаційні кампанії з дискредитації Президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи.

«Згідно зі задумом авторів «акції», буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого «Фонду ЗЕЛЕНСЬКОГО», на якому буде розміщено пропозицію до іноземних громадян та установ долучитися до його «діяльності», - повідомляє у FB Головне управління розвідки Міністерства оборони України. - Планується створення та подальша публікація «асортиментної лінійки Фонду» та реєстрація його на торговельних майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду у країнах Європи планується розбудовувати за принципом «мережевого маркетингу». Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі».

За даними українських розвідників, станом на 10 серпня завершено основні підготовчі заходи до запуску цього проекту. Вже створено сайт фонду, підготовлено для поширення у соцмережах фейкові скріншоти публікацій відомих ЗМІ про створення фонду, створено базу так званих «мережевих лідерів» та блогерів для подальшого поширення матеріалів, підготовлено меми та коментарі для соціальних мереж.

Повноцінний «запуск» проекту та початок широкої медійної кампанії з розкручування має відбутися найближчим часом.

ГУР закликало міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України виключно з підтверджених джерел.

Фото pinterest.it

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: