У Вільнюсі розпочалася Конференція «Нова Білорусь» - пряма відеотрансляція

ВІДЕО 08.08.2022 Коментарі 0

У понеділок, 8 серпня, об 11;30 за Мінськом і Києвом, у столиці Литви – Вільнюсі розпочнеться Конференція «Нова Білорусь». За участі представників різних суспільно-політичних кіл і напрямків.

Серед учасників конференції будуть також представники зі Львова, зокрема Олексій Францкевич – керівник Білоруського кризового центру та Юрій Кміть – голова ГО «Західний інформаційний фронт» і співзасновник Білоруського інформаційного центру у Львові.

Політичні експерти очікують гострих дискусій, пошук нових ідей і формування управлінських структур від учасників Конференції. Адже на неї прибудуть і представники іншого крила політичної опозиції – представники Форуму демократичних сил Білорусі.

Захід організовує команда лідерки демократичних сил Білорусі Світлани Тихановської. Оргкомітет Конференції складається з Координаційної ради, НАУ (Народне антикризове управління), команди Бабаріко, BYPOL, «Супраціва», представників партій і цивільного сектору. Конференцію відвідає декілька сотень учасників – запрошених особисто та тих, хто отримав підтвердження від оргкомітету після реєстрації на сайті.

На сайті Конференції також можна заповнити анкету та залишити свої критичні зауваження чи ідеї та пропозиції щодо майбутнього Білорусі та роботи демократичних політиків.

Із програмою дводенної Конфереції білоруською мовою можна ознайомитися за цим посиланням.

ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: