У Токіо проходить Конференція з економічного розвитку та відбудови України

НОВИНИ 19.02.2024 Коментарі 0

У межах Конференції з економічного розвитку та відбудови, що проходить у Токіо 19 лютого за участі прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем'єр-міністра Японії Фуміо Кішіди, підписано 56 документів. "Японія вже показала лідерство щодо фінансової підтримки України. Тепер Японія має стати одним з лідерів українського відновлення та інвестицій в нашу економіку", - зазначив Денис Шмигаль.

Серед документів: міжурядові угоди, меморандуми, домовленості між бізнесами та представниками місцевої влади, - передає Урядовий портал.

Зокрема, підписано міжурядову конвенцію про уникнення подвійного оподаткування, що надзвичайно важливо для японського бізнесу, який планує нові проекти в Україні.

Більше десятка домовленостей про підтримку відбудови України досягнуто з потужними японськими організаціями: JICA, JETRO, Експортно-кредитним агентством NEXI та Японським банком міжнародного співробітництва.

Підписано грантові угоди щодо реалізації програм відновлення, а також низку документів між Міністерством аграрної політики та продовольства України та японськими компаніями, які передбачають надання Україні різної сільгоспотехніки та обладнання.

Підписаний Міжурядовий меморандум про співробітництво у сфері освіти та технологій.

Окрім того, “Нафтогаз” домовився про проект у сфері вітроенергетики.

Оператор газотранспортної системи України підписав Меморандум щодо підготовки до модернізації газокомпресорних станцій.

А також підписано документи у сфері енергетики, телекомунікацій, інфраструктурного будівництва та екології.

Додамо, що Посол України в Японії Сергій Корсунський зазначив у коментарях ЗМІ, що 93% японців погано ставляться до Росії. РФ офіційно визнала Японію як ворога, нещодавно були опитування, результати яких засвідчили, що тільки дві країни світу вважають Росію ворогом номер один. Це Велика Британія і Японія». 

Також за словами Корсунського, Японія має технологічний потенціал для відбудови інфраструктури «з нуля».

Нагадаємо, що загальна вартість відбудови України на сьогодні оцінена в 486 млрд доларів.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: