У Раді Європи розпочинають співпрацю з білорусами

НОВИНИ 08.09.2022 Коментарі 0

Рада Європи ухвалила рішення про створення контактної групи для співпраці з білоруським суспільством. Ініціативу про створення контактної групи висловлювала перед цим Світлана Тихановська під час зустрічей із генсеком Ради Європи та у виступах перед Парламентською асамблеєю РЄ.

«Раніше Рада Європи відмовилася від контактів із представниками нелегітимного режиму на користь демократичних сил та громадянського суспільства. Це чіткий сигнал білорусам, що Рада Європи не визнає режиму Лукашенка. Водночас Рада має намір співпрацювати з представниками демократичного руху на користь усього білоруського народу», - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі Світлани Тихановської.

Контактна група допомагатиме Раді Європи виробити позицію щодо Білорусі, зможе координувати та реалізовувати проекти у рамках різних програм Ради Європи, готувати проекти реформ і демократичних перетворень для нової Білорусі.

До контактної групи увійдуть представники структур Ради Європи, громадянського суспільства та демократичних сил. Склад контактної групи ще у процесі обговорення.

«Дотепер Рада Європи, як і інші міжнародні організації, працювали з країнами через уряди. З ними усе узгоджували та вирішували. Зараз Рада Європи співпрацюватиме лише з демсилами і громадянським суспільством», - прокоментував цю ініціативу спецпредставник Світлани Тихановської з виборів Олександр Шли:.

На фото Світлана Тихановська та генсек Ради Європи Марія Пейчинович-Бурі

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: