У Москві благословили вірменський батальйон, який воюватиме проти України

НОВИНИ 04.07.2023 Коментарі 0

Відомий кримінальний авторитет із Горлівки Донецької області Армен Саркісян засвітився на так званій «церемонії благословення» вірменського батальйону «Арбат», який у складі російської армії воюватиме проти України.

Про це пише Дзеркало тижня.

«Церемонія» відбулась у Вірменській апостольській церкві в Москві, яка свого часу «благословила» відомий своїми звірствами проти мирного грузинського населення Абхазії вірменський батальйон ім. Баграмяна. Ймовірно, основу новоствореного батальйону «Арбат» складуть «арцахські» (карабахські) бойовики, які полишили території після звільнення Карабаху Азербайджаном.

Армен Саркісян на прізвисько Горлівський був одним із організаторів груп «тітушок» під час Революції Гідності. Тоді організовані ним банди нападали і вбивали людей. Зокрема, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, за яке згодом засудили Юрія Крисіна, здійснила саме група Саркісяна.

Із 24 лютого  2022 року Саркісян-Горлівський займається мародерством і «віджимом» підприємств на захоплених окупантами районах України.

За даними української розвідки, восени 2022 року він навіть став «смотрящім» за в'язницями як на окупованих територіях України, так і в самій РФ.

Однак основним завданням на «посаді» було створення нової «приватної військової компанії», яку мав спонсорувати прокремлівський російсько-вірменський бізнесмен Самвел Карапетян, який також був присутній на «благословінні».

Карапетян володіє пов’язаною з «Газпромом» компанією «Ташир холдинг», до якої входять і «Електричні мережі Вірменії».

Зазначимо, що Армен Саркісян-Горлівський був  близьким до родини президента-втікача Віктора Януковича та пов’язаним з іншим кримінальним авторитетом Юрієм Іванющенком (Юрою Єнакієвським). Із 2014 року він перебуває у міжнародному розшуку за запитом України та навіть у 2018 році був затриманий у Франції, однак його так і не екстрадували до Києва.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: