Теракт у москві – спланована і свідома провокація російських спецслужб за вказівкою путіна, - ГУР

НОВИНИ 22.03.2024 Коментарі 0

Теракт у москві – спланована і свідома провокація російських спецслужб за вказівкою путіна. Її мета – виправдання ще більш жорстких ударів по Україні та тотальної мобілізації на росії. 

Про це повідомило Головне управління розвідки України.

"Публічну страту людей у москві варто розуміти як погрозу путіна ще більшою ескалацією та розширення війни. 

Заява пєскова, яка пролунала незадовго до теракту про «війну» - лише фальстарт ретельно спланованої кремлівської спецоперації. 

путін має великий досвід організації подібних терактів як способу посилення власної влади, починаючи з підривів будинків на Каширському шосе. Як і тоді, сьогоднішня акція залякування росіян стане приводом до максимального «закручування гайок» на самій росії.  

Вочевидь, кремль може звинуватити в організації теракту Україну і використати розстріл власних громадян як привід для ще більш жорстоких ударів по цивільній інфраструктурі та вбивств цивільних українців. Сьогоднішній удар по цивільній інфраструктурі України - це ще одна ланка в ескалації, ініційованій путіним. 

путін неодноразово намагався залякати Захід в тому числі застосуванням ядерної зброї. Тож цей теракт може використати як ще одну «підставу» для посилення агресії.

Проте безперешкодне пересування групи бойовиків з автоматами центром москви, як і маса інших беззаперечних доказів, свідчать про те, що розстріл в «крокус сіті хол» був організований російськими спецслужбами. Про підготовку теракту попереджали і міжнародні посольства. 

Усьому світу очевидно, що теракт у москві - черговий злочин путіна для утримання власної влади", - сказано у повідомленні. 

Фото – Reuters 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: