Страта Навального: Путін хизується, що може безкарно вбивати на очах анемічного Заходу: хто наступний?  

АНАЛІТИКА 17.02.2024 Коментарі 0

федеральна служба виконання покарань рф заявила, що 16 лютого цього року російський опозиційний політик Олексій Навальний помер у виправній колонії №3 у селищі Харп в Ямало-Ненецькому окрузі, де відбував покарання за вироком російського суду.

Смерть Олексія Навального в російській колонії - це політичне вбивство.

кремль не допустить незалежного розслідування обставин загибелі опозиційного політика, довіряти будь-якій “офіційній версії” немає підстав.

Режим вже намагався вбити Навального: у 2020 році російські спецслужби отруїли політика нервово-паралітичною речовиною “Новічок”. Так само, як і сім’ю Скрипалів у британському Солсбері.

Це не перша демонстративна страта особи, яка становила чи потенційно могла становити загрозу політичній монополії путіна. У 2015 році поруч з кремлем застрелили опозиційного лідера Бориса Нємцова. Вбивцями виявилися військовослужбовці кадирівського підрозділу росгвардії. У 2006-му агенти спецслужб РФ отруїли в Лондоні полонієм колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка. Того ж року в Москві вбили опозиційну журналістку Анну Політковську. Один з виконавців вбивства Литвиненка Андрій Луговий згодом став депутатом Держдуми.

Навальний не єдиний російський опозиціонер, який за сфабрикованою справою опинився в ув’язненні. Тривалі терміни покарання відбувають Володимир Кара-Мурза, Ілля Яшин, Лілія Чанишева, Вадим Останін, Даніель Холодний та інші. Їхнім життям також загрожує небезпека.

Показові розправи над опозиціонерами стали демонстрацією нетерпимості путіна до будь-якої конкуренції.

Це також свідчення неможливості зміни влади в Росії демократичним шляхом. Режим путіна демонструє світу власну нездатність до переговорів та бажання фізично знищувати опонентів попри вмовляння світової спільноти.

Путін - кат Навального / infokava.com

Навальний не помер своєю смертю у російській в'язниці як хоче представити кремлівська пропаганда. Його, як політичного опонента путіна, було вбито за місяць до президентських виборів у Росії.

путін радикальними методами позбувається своїх суперників, тому його президентство не може бути легітимним. путін демонстративно прибрав найбільш відомого лідера російської опозиції. Він показав справжню природу нинішнього російського режиму.

На відео, датованому 15 лютого, тобто за день до загибелі, Олексій Навальний виглядав здоровим. СІЗО, в якому перебував опозиціонер, також заявило про відсутність скарг на здоров’я. Це прямо вказує на політичне замовлення його вбивства. За час ув'язнення, опозиціонера 27 разів відправляли у штрафний ізолятор, відмовляли в медичній допомозі та піддавали тортурам.

Лютий можна сміливо називати кривавим місяцем путінського режиму.  27 лютого 2015 року було вбито Бориса Нємцова. 16 лютого 2024 року було вбито Олексія Навального.

За місяць до виборів путін вирішив прибрати усіх можливих конкурентів. Очевидно, що про демократичне волевиявлення ні в самій Росії, ні тим паче на тимчасово окупованих територіях України не може бути й мови.

путін утішається своєю безкарністю. Смерть Навального є демонстрацією здатності путіна вбивати тих, хто може стати загрозою. Росія перетворилася на насильницьку державу, яка вбиває людей, які мріють про краще майбутнє для своєї країни, таких як Нємцов або Навальний. Російська влада відправляє до в'язниці і замучує до смерті опозиціонерів тільки за те, що вони не згодні з політикою путіна.

Смерть Навального є черговим доказом того, що для диктаторів людське життя не має жодної цінності. Цілком можливо, що смертю Навального режим відкриває новий сезон політичних убивств у росії.

Смерть Навального в російській в’язниці має остаточно переконати Захід в необхідності термінового посилення санкційного тиску на росію. Після вбивства опозиційного лідера, путінська росія заслуговує на повну і безумовну економічну та політичну ізоляцію.

Навальний був лідером реальної російської опозиції і путін демонстративно позбувся його. Тому жодних переговорів з російською владою не може бути.

Режим Путіна є небезпекою як для власних громадян, так і для світового порядку. І виглядає на те, що тільки Україною справа не обмежиться. Напад Росії на країни НАТО може статися у найближчому майбутньому. Єдиним способом нейтралізації цієї небезпеки є жорстка відсіч російській агресії і перемога України у війні.  

Якраз українські військові демонструють спроможність ефективно вирішувати це завдання. Тому посилення військової допомоги та всебічна підтримка України дозволить зберегти багато людських життів не лише в Україні чи Росії.

Вбивство Навального стало зухвалим викликом Заходу, який опікувався долею політв’язня. 16 червня 2021 року президент США Джо Байден попереджав, що якщо Навальний помре у в'язниці, наслідки матимуть руйнівний характер для Росії. Настав час діяти усьому демократичному світові!

   Олександр ЛЕВЧЕНКО, посол України в Хорватії 2010 -2017 рр., історик

(Головна світлина – Фейсбук/Навальний)

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: