Сили оборони мали успіх в напрямку Роботине та південніше Мала Токмачка

НОВИНИ 28.08.2023 Коментарі 0

В ході ведення наступальних дій сили оборони України мали успіх в напрямку південно-східніше Роботиного та південніше Малої Токмачки Запорізькоїої області, закріплюються на досягнутих рубежах.

Про це у Телеграм повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. 

Зокрема, у повідомленні сказано: "Противник і надалі  намагається наступати на декількох напрямках - Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському. 

Скрізь тривають важкі бої.

На Куп’янському напрямку ворог створює мінно-вибухові загородження вздовж кордону у Бєлгородській області. Шукає слабких місць в нашій обороні, щоб прорвати ії. 

На Лиманському напрямку противник готується  до перегрупування військ. Веде безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівка, південо-західніше Кремінна, Білогорівка Луганської області та Веселе Донецької області.

На Бахмутському напрямку противник намагається всіма силами стримати наше просування вперед. Так, ворог безуспішно спробував відновити втрачене положення у районах Оріхово-Василівка та Кліщіївка Донецької області. 

У ході ведення успішних бойових дій сил оборони витіснили противника з позицій у районах східніше та у центральній частині Кліщіївка Донецької області.

Звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 44 кв.км.

Звільнень за тиждень  1 кв.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник зосереджував основні зусилля на веденні наступальних дій з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Ворог вів безуспішні наступальні дії в районах Степове, Авдіївка, Мар’їнка, Новомихайлівка та Вугледар Донецької області.

ПІВДЕНЬ 

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник в обороні. 

Продовжував обстріли позицій підрозділів Сил оборони України та цивільних об’єктів у Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях, при цьому активно застосовував баражуючі боєприпаси “Ланцет”.

В ході ведення наступальних дій сили оборони України мали успіх в напрямку південно-східніше Роботине та південніше Мала Токмачка Запорізькоїої області, закріплюються на досягнутих рубежах".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: