США розробили на основі ШІ систему з виявлення російської дезінформації

НОВИНИ 11.05.2023 Коментарі 0

Державний департамент США розробив систему на основі штучного інтелекту для виявлення та збору російської дезінформації в Інтернеті. Про принципи роботи штучного інтелекту в допомозі знаходити дезінформацію про Україну розповів державний секретар США Ентоні Блінкен.

«Державний департамент розробив онлайн-агрегатор контенту про Україну з підтримкою штучного інтелекту, щоби збирати російську дезінформацію, яку можна перевірити, а потім ділитися нею з партнерами по всьому світу. Ми просуваємо незалежні ЗМІ та цифрову грамотність. Ми працюємо з партнерами в академічних колах, щоби надійно виявляти фальшивий текст, створений російськими чат-ботами», - цитує Блінкена «Голос Америки».

Державний секретар США також розповів під час церемонії вручення щорічних нагород Freedom House 9 травня у Вашингтоні про те, як його відомство реагує на загрози правам людини в інтернеті та дезінформацію.

Росія продовжує поширювати невпинний потік дезінформації про свою агресивну війну проти України, щоби приховати «жахливі зловживання, які вона вчинила», або виправдати свої злочини, додав Ентоні Блінкен.

За словами Блінкена, уряд США співпрацює з науковцями, «щоби надійно виявляти фейковий текст, створений російськими чат-ботами».

Державний секретар США також попередив, що технологія штучного інтелекту може мати зворотний ефект, якщо потрапить у «погані руки».

«Це також загрожує зміцненню авторитарних урядів, зокрема, може дозволити їм ще ефективніше використовувати соціальні медіа, щоби маніпулювати своїми народами та сіяти розкол серед своїх супротивників», - зазначив глава Держдепу США.

Фото – скріншот відео

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: