СБУ оголосила підозру за сімома статтями донецькому пропагандисту

НОВИНИ 22.09.2023 Коментарі 0

Служба безпеки України зібрала доказову базу на зрадника України Романа Беседіна – керівника окупаційного «медіа-холдингу днр». Він позиціонує себе як один із ключових рупорів кремля у тимчасово окупованому Донецьку та публічно закликає до фізичного знищення всього українського народу.

Беседін ще 2018 року добровільно очолив ворожий «медіа-холдинг», зареєстрований у росії. Він об’єднує всі друковані видання захопленої частини Донеччини.

Зрадник входить до найближчого оточення терориста пушиліна, який особисто сприяв його призначенню до лав прокремлівського органу пропаганди.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Беседін одним із перших розгорнув широку агіткампанію на підтримку «приєднання» окупованого Донбасу до складу рф.

Для цього давав вказівку підлеглим пропагандистам активно висвітлювати російську «паспортизацію» місцевих жителів та робити фейкові публікації про псевдореферендум 2022 року.

Окрім того, Беседін використовував підконтрольні видання для поширення закликів до участі у незаконних виборах рф у вересні цього року.

На цих же ресурсах він агітував за маріонеткових «кандидатів» кремля та «інформував» про сфальсифіковані підсумки фейкового плебісциту.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Беседіну про підозру за сімома статтями Кримінального кодексу України:
▪️ ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади);
▪️ ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
▪️ ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
▪️ ч. 1 та ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
▪️ ч. 1 ст. 111-2 (посібництво державі-агресору);
▪️ ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації);
▪️ ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Зрадник перебуває на тимчасово окупованій частині України. Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: