СБУ нарешті оголосила підозру комуністу-втікачу симоненкові

НОВИНИ 11.08.2023 Коментарі 0

Служба безпеки України нарешті повідомила про підозру колишньому голові забороненої в Україні комуністичної партії петрові симоненку. Останній під час окупації Київщини російськими загарбниками втікав до росії у супроводі спецназу рф.

Комуніст дотепер перебуває на території ворожої країни, як і тисячі йому подібних. Тож українській правоохоронній і судовій системам рооти у цьому напрямку – непочатий край.

Що стосується симоненка, то СБУ зібрала доказову базу за підтримку комуністом збройну агресію рф.

"На період окупації Київщини він звернувся до вищого військово-політичного керівництва росії щодо його «евакуації» до країни-агресора.

Щоби вивезти Симоненка з його родиною із захопленого на той час селища Березівка Макарівського району, кремль розпорядився відправити туди загін спецназу рф.

Після прибуття російських спецпризначенців до українського населеного пункту екснардеп особисто їх зустрічав, а потім "розквартирував" у власному будинку та забезпечив продовольством.

Потім з 4 до 8 березня 2022 року окупаційний спецпідрозділ здійснив "супровід" Симоненка та його близьких через ворожі блокпости на територію білорусі.

Звідти він переїхав до росії, де його призначили заступником голови «Центрального комітету міжнародного комуністичного об’єднання «Союз комуністичних партій – комуністичної партії радянського союзу».

Це повністю прокремлівська організація, яка підконтрольна російській компартії на чолі з її лідером – депутатом держдуми рф Геннадієм Зюгановим.

Саме за його вказівкою Симоненко розпочав публічну кампанію на підтримку агресивної політики москви", - йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Там також нагадали, що у жовтні минулого року екснардеп брав участь у так званій «22-ій «Міжнародній зустрічі комуністичних і робітничих партій», що відбулася у Гавані (Куба).

Під час свого виступу симоненко намагався легітимізувати захоплення частини території України та діяльність терористичних організацій «л/днр».

Також 21-22 квітня 2023 року екснардеп узяв участь у з’їзді «антифашистського форуму», що відбувся у мінську.

Там він висловлювався за продовження агресивної війни проти України та виправдовував кремлівські наративи щодо застосування тактичної ядерної зброї рф.

Симоненкові повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади з використанням засобів масової інформації);

▪️ ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії РФ проти України як внутрішнього громадянського конфлікту з використанням засобів масової інформації;).

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: