Розпочався Х-ий фестиваль «Музика в старому Львові» за підтримки Кредобанку

НОВИНИ 16.08.2023 Коментарі 0

Кредобанк став генеральним партнером десятого Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові». Культурна подія триватиме до 31 серпня, а польсько-український банк традиційно її підтримує. Захід відбувається одночасно й у партнерстві з фестивалем «Музика у старому Кракові», що є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі.

Основною концепцією цьогорічного фестивалю «Музика в старому Львові» є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури й історії, традиціями, інтерактивними ідеями і креативними реаліями. У його рамках фестивалю відбудеться сім подій у кількох локаціях, зокрема — палаці Потоцьких, гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла, музеї історії релігії, Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика у Львові.

«Кредобанк незмінно підтримує фестиваль «Музика в старому Львові» майже від часу його заснування. За 10 років роботи цей українсько-польський культурний проект уже став невід'ємною частиною літнього культурного простору Львова і Кракова та майданчиком для презентації українського та польського мистецтва класичної музики. «Музика в старому Львові» - важливий проект для культурних взаємин України та Польщі, якому не завадила ні пандемія, ні війна»,цитує голову Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцека Шугаєва пресслужба банку.

Фестиваль розпочався у вівторок, 15 серпня, у палаці Потоцьких із виконання творів найвідоміших польських композиторів Фредерика Шопена та Кароля Шимановського в інтерпретації Марти Кузій.

20 серпня у гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла на вшанування пам’яті героїв російсько-української війни октет тромбоністів Луганського академічного симфонічного оркестру (керівник — Ігор Шаповалов) виконає твори Еріка Івейзена, Франца Шуберта, Людвіга ван Бетховена та Гордона Джейкоба.

23 серпня у костелі Єзуїтів у Кракові відбудеться концерт-присвята Дню Незалежності України та польсько-української Солідарності від симфонічного оркестру «Віртуози Львова», а 31 серпня фестиваль завершиться авторським проєктом академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» «Три Моцарти», який був представлений минулого року під час фестивалю «Музика в старому Кракові».

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

Із програмою фестивалю «Музика у старому Львові» можна ознайомитися за цим покликом.

ДОВІДКА

Кредобанк заснований у Львові 1990 року, Національний банк України зарахував його до системно важливих банків України. Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Партнерська публікація

Фото – kredobank.com.ua

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: