Проти президента Словаччини опоненти застосовують феесбешну методику "американського агента"

НОВИНИ 12.05.2023 Коментарі 0

Президентка Словаччини Зузана Чапутова подасть до суду на лідера опозиції та колишнього прем'єр-міністра Роберта Фіцо за коментарі на свою адресу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Фіцо, голова Smer-SD, неодноразово називав Чапутову "американським агентом" і, говорячи про її рішення призначити новий тимчасовий уряд, заявив, що вона "призначає уряд Сороса", маючи на увазі американського мільярдера-філантропа Джорджа Сороса.

Фіцо відмовився вибачитися за свої коментарі навіть після того, як Чапутова та її сім'я почали отримувати погрози вбивством. Наразі поліція розслідує чотири кримінальні провадження, пов'язані з небезпечними погрозами на адресу президента.

"Перетворення когось на мішень за допомогою ненависної брехні вже коштувало людських життів у Словаччині", - написала Чапутова в соціальних мережах.

Чапутова раніше вже подавала до суду на заступника голови партії Smer-SD Любоша Благу, відомого поширенням російської пропаганди і теорій змови. Він називав главу держави "зрадницею", "американським агентом" і "об'єктом інтересів іноземної держави". Минулого року вона виграла справу в суді.

Партія Фіцо наразі лідирує в опитуваннях напередодні дострокових парламентських виборів, призначених на вересень.

Нагадаємо, минулого тижня Чапутова оголосила, що головою нового уряду Словаччини стане віцеголова Національного банку Словаччини Людовіт Одор.

Рішення було оголошено після того, як в.о. прем'єр-міністра Едуард Гегер попросив звільнити його від мандата на керівництво урядом.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: