Прігожин «рейдерить» Навального: в Московії вимальовується новий лідер «опозиції»

ОКРЕМА ДУМКА 04.04.2023 Коментарі 0

Терорист у законі Євгєній Прігожин зараз повним ходом преться в «навальні»: він пообіцяв героїчно відступити з-під Бахмута прямісінько в Африку, де у нього залишився колоніальний бізнес. Натомість звернув на стежку президентської кампанії. Це і породило хвилю розривних емоцій у мордорі.

Уже відомо, що Владлен Татарський вибухнув від люті... Від люті ФСБ та «оленярів» Шойгу.

«Воєнкор» Татарський (який до 2014 року сидів в українській вʼязниці за збройне пограбування банків), входив до медійної вертикалі Прігожина.

Світові медіа стверджують, що блогера прихлопнули за критику кремля. З одного боку, це правда, що вагнерівські «воєнкори» охоче  інформаційно спорожнялися на небожителів. З іншого боку, не це стало причиною вибуху: ФСБ-шні  блогери теж постійно обгавкують бункерних. Але тратити вибухівку на того ж Гіркіна-Стрєлкова нікому на думку не спадає.

Причина не у критиці, а в мобілізації  під прігожинськими знаменами турбопатріотів, котрі очікували легкої перемоги над Україною, але «раптом щось пішло не так». Усілякі «татарські» розповідали Z-фанатикам про тотальну зраду, імпотентність вищого керівництва  країни, при цьому ілюструючи свої твердження провалами в Бахмуті, Авдіївці й т.д.

Сам кухар попередження прийняв, але «належних висновків» [поки що] не робить.

Прігожин офіційно заявив, що «не став би звинувачувати київський режим» у вбивстві Дугіної та «Татарського», тим самим, втупивши в дисонанс з офіційною російською пропагандою.

Тут було би красиво почути з його уст імена справжніх замовників, або бодай – натяк на них... Та, очевидно, він ще не готовий до відкритої конфронтації зі силовиками.

Припускаю, що кухар Путіна не здаватиметься і далі каламутитиме воду на болотах. І робитиме це, гадаю, вправніше, ніж Навальний з цілим скандальним Фондом боротьби з корупцією.

До речі, Владлен Татарський загинув через вибух власного позолоченого бюста: маємо зафіксований випадок, коли марнославство вбиває.

Орест Сохар, ТГ-канал «Орестократія»

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: