Craft Banking від Кредобанку переміг у номінації «Преміальна картка» премії FinAwards

Економіка 04.04.2023 Коментарі 0

Експертне журі щорічного конкурсу FinAwards дало найвищу оцінку преміальному продукту Кредобанку – Craft Black. Нагороду «Найкраща преміальна картка» Кредобанк отримав під час церемонії нагородження, що днями відбулася в Києві. За три місяці роботи преміального сервісу Craft Banking Кредобанк залучив понад 3 тисячі клієнтів і майже мільярд гривень залишків на рахунках.

«Три місяці тому ми впровадили новий преміальний сервіс і маємо вже добрі результати – понад три тисячі клієнтів і майже мільярд гривень залишків на рахунках. Сьогодні нас найвище оцінили в конкурсі FinAwards завдяки індивідуальному підходу та нестандартним рішенням у банківській системі. Craft Banking – це інша культура сприйняття клієнта та побудова взаємовідносин із ним.  Дякую експертам та журі конкурсу за найвищу оцінку нашого преміального продукту», - розповів перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

Новий сервіс Craft Banking для своїх преміальних клієнтів Кредобанк запровадив наприкінці 2022 року, повідомляє пресслужба Кредлбанку. Його перевагою є максимальна увага до деталей і потреб клієнта, комфортне індивідуальне обслуговування без черг і безкоштовне зняття готівки у банкоматах за кордоном.

У межах сервісу доступні два преміальні пакети обслуговування – Craft Black і Craft на основі карток Mastercard World Black Edition і Mastercard World Elite відповідно:

  • безкоштовне отримання трьох карток відповідного класу
  • 4 рахунки в національній та іноземних валютах
  • ощадний рахунок «Кишеня» з річною процентною ставкою 10% на залишок коштів
  • ліміт безкоштовного зняття коштів у будь-якому банкоматі України та світу складає 300 тисяч гривень на місяць для пакету Craft Black та 500 тисяч гривень на місяць для пакету Craft.

Усім клієнтам Craft Banking доступні послуги Fastline, доступ до бізнес-залів Mastercard та LoungeKey, а також консьєрж-сервіс Mastercard. Обслуговування в сервісі – безкоштовне за умови отримання доходу не менше 40 тисяч гривень на місяць у пакеті Craft Black і 100 тисяч гривень на місяць у пакеті Craft або розрахунків картою на половину від вказаної суми.

Всеукраїнську щорічну премію-визнання найкращих фінустанов України проводять фінансові портали «Мінфін» і finance.ua. Переможців премії FinAwards 2023 у номінаціях, за винятком позаконкурсних номінацій премії, обирали шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua та відкритого голосування читачів сайту. 

ДОВІДКА

Кредобанк заснований у Львові 1990 року, Національний банк України зарахував його до системно важливих банків України. Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Партнерська публікація 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: