Президент України похвалився ІТ-армією і назвав кількість відбитих кібератак

НОВИНИ 16.11.2022 Коментарі 0

Понад 1 300 кібератак відбили українські фахівці ІТ-індустрії за вісім місяців від початку повномасштабної війни з росією.

Таку цифру озвучив Президент України Володимир Зеленський під час виступу у панелі «Цифрова трансформація» у межах саміту G19, повідомляє ТГ-канал ОП.

«Зараз добре видно, що таке сучасна війна. Сьогодні не уявити життя без комп’ютерних мереж, швидкісного зв’язку, інтернету і тим більше – без електрики. Але ваші вороги можуть спробувати позбавити вас саме цього. Візьміть український досвід захисту, щоби гарантувати безпеку вашим народам. Ми створили IT-армію, яка перемагає у кіберпросторі. Найкращі спеціалісти і компанії країни об’єдналися для захисту держави. Понад 1300 кібератак ми відбили за вісім місяців російської війни. У перший тиждень вторгнення Росія знищила ключовий дата-центр нашої країни, і рішення у відповідь – це «хмари», в які ми перенесли частину інформаційних систем», - розповів глава України у своєму виступі.

За його словами, вдалося захистити державні реєстри, зберегти цифрову стійкість банків, а впровадження цифрових технологій дозволяють швидко організувати соціальні виплати.

Виокремив Президент і державний сервіс «Дія», яким користуються мільйони українців.

«Це більше ста видів державних послуг без контакту з чиновниками. Цифровий паспорт, відкриття рахунків, сплата штрафів і податків, отримання державної допомоги, збір коштів на підтримку армії… Усе це українська «Дія», - сказав Володимир Зеленський.

Він також висловив готовність перед світовими лідерами «допомогти побудувати» подібні системи захисту та сервісу.

«Що всім нам треба – це відкинути суперечки та розвивати колективні зусилля заради глобального миру і стабільності кожної доброчесної держави. G-19 у цьому може бути дуже успішним! Україна готова допомагати. Наш безпековий досвід – це ваш безпековий досвід», - заявив Президент.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: