Німеччина підтримує заборону на участь росіян і білорусів у міжнародних змаганнях

НОВИНИ 27.01.2024 Коментарі 0

Федеративна Республіка Німеччина виступає за заборону участі атлетів з країн-агресорок у міжнародному спорті у будь-якому статусі, допоки триває російська агресія проти України. Про це заявив Парламентський державний секретар Федерального міністерства внутрішніх справ ФРН Махмут Оздемір під час зустрічі з очільником міністерства молоді та спорту України Матвієм Бідним.

Керівник мінмолодьспорту висловив вдячність своєму колезі, а також усьому спортивному сектору Німеччини за солідарну позицію із Україною щодо недопуску до змагань росіян та білорусів, допомогу українським спортсменам, а також різнопланові заходи підтримки у спортивній сфері усім українцям, які знайшли тимчасовий прихисток у ФРН, - повідомив Урядовий портал 

Матвій Бідний поінформував співрозмовника про роботу, яка проводиться Україною з метою недопуску російських і білоруських спортсменів до участі у міжнародних змаганнях, у тому числі Олімпійських іграх та запропонував німецькій стороні використовувати створену мінмолодьспортом базу даних спортсменів і тренерів країн-агресорок, які підтримують війну проти України.

Матвій Бідний також поінформував німецького колегу про втрати, яких зазнає українська спортивна сфера через війну та запропонував німецькій стороні розробити спільні проекти, спрямовані на підтримку України у сфері фізичної культури та спорту в післявоєнний період.

Зі свого боку, Махмут Оздемір запевнив у подальшій незмінній підтримці України, а також у готовності продовжувати спільними зусиллями здійснювати санкційний тиск на країни-агресорки.

Окрім цього, сторони обговорили особливості управління сферою спорту у ФРН та можливу допомогу німецької сторони у реформуванні вітчизняної спортивної галузі, використання найкращих практик, наукових досліджень та інклюзивного підходу у відбудові спортивної інфраструктури України.

Фото – Махмут Оздемір під час зустрічі з Матвієм Бідним / міністерство молоді та спорту України

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: