У Польщі спростували російський фейк про приєднання Львівщини

НОВИНИ 29.09.2022 Коментарі 0

Російська пропаганда не припиняє продукувати фейки на тему приєднання Львівської області до Польщі. Ця тема – складова масштабнішого проекту російської брехні, що зводиться до ідеї вселити думку про знищення України як держави.

«Російська пропаганда продовжує свої інформаційні атаки на Польщу, повторюючи брехню про нібито плани польської влади напасти на Україну й анексувати західну частину України», - пише у Твіттері уповноважений уряду з інформаційної безпеки Республіки Польща Станіслав Жарин.

За його словами, кремлівські пропагандистські ресурси поширюють історію з бюлетенями, нібито надрукованими польською Національною виборчою комісією (PKW) про приєднання Львівщини до Польщі.

Для підтвердження росіяни «намалювали» фотографії підроблених документів, які видають за бюлетені. На аркуші паперу з печаткою PKW і гербом Польщі надруковано опитувальник про те, чи погоджуються мешканці Львівщини вийти зі складу України та ввійти у склад Респубілки Польща.

На думку польського урядовця, такі маніпуляції служать російській пропаганді для надання правдоподібності тезі про швидкий кінець української держави. У кремлі систематично поширюють тези про те, що українські землі мають перейти до росії, Угорщини та Румунії.

«Уже багато тижнів Росія поширює брехню про те, що Польща загрожує Україні та хоче анексувати її землі. Польщу, згідно з російською пропагандою, потрібно розглядати як агресивну та небезпечну країну, яка ніколи не відмовлялася від свого прагнення повернути собі Львів та околиці. Росія навмисно маніпулює фактами та поширює неправдиві відомості, намагаючись створити ворожість між поляками та українцями», - робить висновок Станіслав Жарин.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: