На пунктах пропуску "Ягодин" та "Шегині" фермери взагалі не пропускають вантажівки у бік Польщі

НОВИНИ 09.03.2024 Коментарі 0

Українські прикордонники отримали від польської сторони інформацію, що фермери нібито планують тимчасово розблокувати рух у напрямку пункту пропуску "Краківець" на кордоні.

Про це в етері телемарафону сказав речник ДПСУ Андрій Демченко, - повідомила "Європейська правда".

"Нам повідомили, це може тривати десь до 13 (березня). Але чи буде дотримано це, чи дійсно до 13 числа фактично розблокують напрямок пункту пропуску "Краківець", будемо бачити", – зазначив він.

За його словами, станом на ранок 9 березня приблизно 2300 вантажівок перебувають в чергах на всіх напрямках, де польські фермери ускладнюють проїзд або практично унеможливлюють їхній проїзд.

"Найбільш складна ситуація навпроти пунктів пропуску "Ягодин" та "Шегині". Фактично там польські фермери взагалі не пропускають вантажівки, які слідують у бік Польщі", – вказав Демченко.

Він уточнив, що за минулу добу, 8 березня, у бік України через "Ягодин" вʼїхали близько 70 вантажівок, через "Шегині" — близько 20.

Водночас, зауважив Демченко, інші категорії транспорту – легкові автомобілі та автобуси, фермерські фермери не блокують, а в українські пункти пропуску прибувають гуманітарні та інші важливі вантажі.

Фото ілюстративне/korrespondent.net 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: