На майно Дубінського наклали арешт: 23 квартири, 8 земельних ділянок, 2 будинки та 15 авто

НОВИНИ 23.11.2023 Коментарі 0

За матеріалами ДБР, слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата, частину якого зареєстровано на його матір і колишню дружину. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості, зокрема, 23 квартири у столиці, 8 земельних ділянок, два житлових будинки у Києві й області та 15 автомобілів.

Про це повідомили в ДБР.

У повідомленні не названо імя нардепа. але відомо, що йдеться про Олександра Дубінськог, якому 13 листопада повідомили про підозру у державній зраді в складі злочинної організації.

Під час розслідування кримінального провадження отримано інформацію, що чинний народний депутат, його мати і дружина протягом кількох останніх років стали власниками великої кількості квартир, автомобілів, двох будинків і сімдесяти соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів. При цьому офіційні доходи фігуранта та його близьких не дозволяли набути таку кількість майна.

Також слідчі ДБР встановили, що нардепом, його матір’ю та на сьогодні вже колишньою дружиною протягом 2008–2023 років проведено ризикові фінансові операції на мільйонні суми, у тому числі з готівкою. Вони значно перевищують офіційно отримані доходи, що може свідчити про легалізацію коштів через придбання родиною високоліквідних активів, а також зарахуванням грошей на депозитні рахунки.

Досудове розслідування здійснюється за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) та ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Фото з відкритих джерел.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: