Ми є свідками успішної спецоперації, коли занепокоєння європейських фермерів були використані проти України

АНАЛІТИКА 07.03.2024 Коментарі 0

«Ми є свідками успішної спецоперації, в якій проблема падіння цін на збіжжя у всьому світі та занепокоєння європейських фермерів були використані для перенаправлення провини на Україну з метою послаблення нашої економіки і створення негативних емоцій у ЄС», - так експерт Центру політичних студій «Доктрина» та Українсько-польської медіаплатформи Анатолій Курносов охарактеризував ситуацію, коли польські фермери блокуютьт кордон з воюючою Україною.

Зокрема, Анатолій Курносов заначив: «Відсутність нової блокади кордону після візиту в Україну прем'єр-міністра Польщі Д.Туска якраз і мала б довести дієвість досягнутих домовленостей. Великим досягненням був би також запуск анонсованих спільних проєктів з виробництва зброї.

На жаль, може статися так, що найбільшим здобутком намічених на 28 березня польсько-українських міжурядових консультацій у Варшаві виглядатиме лише розблокування кордону. Якщо воно взагалі відбудеться.

Сьогодні помітно страждає не лише бізнес з обох країн, але й відносини між державами та суспільствами, окремими людьми.

Ми є свідками успішної спецоперації, в якій проблема падіння цін на збіжжя у всьому світі і занепокоєння європейських фермерів були використані для перенаправлення провини на Україну з метою послаблення нашої економіки та створення негативних емоцій у ЄС.

А росія, великий виробник і головний винуватець цілеспрямованого обвалу світових цін, досі не отримала санкцій на агропродукцію, навіть наростивши свій експорт. Вкравши наше зерно на окупованих територіях і зруйнувавши низку об'єктів інфраструктури, вона активно захоплює світовий ринок.

Напруження, емоції, проросійські провокації зростають, що може спричинити дуже серйозні наслідки для двосторонніх відносин України і Польщі.  Це потрібно якомога скоріше зупинити. Пов'язані з Україною польські журналісти, волонтери, бізнесмени, дипломати, добровольці заявляють про неприпустимість блокування кордону з воюючою Україною і активно намагаються протидіяти російським впливам. Ведеться діалог і на міждержавному рівні.

Вгамовувати емоції, розмовляти, слухати, чути і домовлятися, знаходити конструктив, роз’яснювати суспільству по обидві сторони кордону життєво необхідно. Адже вигоду від цього конфлікту отримує лише кремль».

Фото – Анатолій Курносов/ФБ

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: