Квартальний ювілей Трампа: заперечення соціологам-антитрампістам
У США відзначили 100 днів відтоді, як президент Дональд Трамп склав присягу на вірність американському народові. Слід визнати, що митні баталії президента США спричинили міжнародні ринкові потрясіння, перебої в бізнесі та тимчасову втрату довіри користувачів до американської економіки. Але якщо Дональд Трамп зуміє примусити головних американських торговельних партнерів відкоригувати мита до адекватності, тоді США отримають у перспективі суттєво економічно вільну торгівлю.
Те, що значною мірою спотворили антреспубліканські медіа, некомпетентні економічні експерти та заангажовані соціологи насправді майже повсюдно у США стало позитивними трендами, які ініціював Дональд Трамп. Ініціював для сприяння американському процвітанню із безпрецедентною швидкістю, з якою він досягнув цих результатів. Перелічимо найголовніші досягнення Дональда Трампа та всієї його команди за тримісячний термін перебування республіканців в Овальному кабінеті, у палаті Представників та в Сенаті.
1. Відновлення робочих місць
Дональд Трамп поклав край антирегуляторній економічній політиці Джо Байдена. Регулювання Байдена обійшлось американському суспільству орієнтовно у $20,000 додаткових витрат на одну американську сім'ю впродовж чотирьох років правління демократів. Нове правило Трампа стосовно економічної дерегуляції «один до десяти» вже дозволило заощадити в середньому $2000 на одну родину. Станом на сьогодні загальна економія для всіх американських родин становить орієнтовно $180 мільярдів.
2. Зниження податків буде постійним фактором
Ще під час першої президентської каденції Дональда Трампа у 2017 році зниження податків стало потужним рушієм економічного успіху і збільшило доходи уряду всупереч брехні заангажованих демократичних медіа про те, що скорочення податків стосується «виключно мільйонерів». У 2017 році середній і малий бізнес у США отримав зниження податкових ставок на 20%, а корпоративна ставка зменшилась із найвищої у світі (35%) до рівня нижче середнього – до 21%. Американські сім'ї середнього класу заощадили понад $2,000. Нинішній законопроект Трампа про стійке зниження податків вже розглянули у Палаті представників і Сенаті. Після уточнень і доопрацювання документ скерують президентові для підпису орієнтовно на початку літа поточного року.
3. Заміна соціальної допомоги (велфера) роботою
Якщо платити людям за те, щоби вони не працювали, а водночас обкладати трудівників податками за те, що вони працюють, тоді відбудеться скорочення виробництва і зросте безробіття. У березні 2024 року рівень участі працездатних громадян у США становив лише 62,7%. Це найбільший показник безробіття за останні 20 років. Трамп почав запроваджувати правила, які вимагають від працездатних осіб отримати роботу або пройти програму навчання, якщо вони хочуть отримувати більшість державних соціальних виплат, зокрема талони на їжу та безкоштовну медичну допомогу.
4. Використання багатих природних ресурсів
США мають природних ресурсів на понад 50 трильйонів доларів. Ці ресурси доступні з допомогою існуючих технологій буріння та видобутку корисних копалин. Трамп видав відповідні накази. Це може принести федеральному урядові майже 10 трильйонів доларів у вигляді вищих роялті та інших податкових платежів. У часи попередніх президентів природне багатство США розробляли мляво.
5. Батьки самостійно обиратимуть школи
Результати шкільних учнівських тестів усе більше знижуються, тож США вже не входять до першої десятки країн за шкалою багатьох академічних рейтингів. Це економічна катастрофа, що наближається. Трамп започаткував програму для батьків, щоби вони могли без чиновників вибирати школу для своїх дітей. У перший місяць свого перебування в Овальному кабінеті Трамп видав указ про спрямування більшої частини зі $100 мільярдів, які в минулі роки марнував федеральний уряд демократів. Мета адміністрації Трампа – скерувати ці кошти із Вашингтону на місця, у штати, і для батьків, щоби їхні діти могли отримали доступ до найкращих шкіл, зокрема приватних, парафіяльних або чартерних. Відтепер ні федеральні чиновники, ні чиновники у штатах не матимуть права вказувати батькам, де повинні навчатись їхні діти.
6. Знищення федеральних марнотратства, шахрайства і дублювання
За часів президента Джо Байдена та його адміністрації щороку розтринькували державні кошти у розмірі орієнтовно 6 трильйонів доларів, що становить 40% американського ВВП. Отож США невблаганно рухались від капіталізму до устрою, щоби стати соціалістичною країною. Структура DOGE на чолі з Ілоном Маском та бюджетна команда Дональда Трампа вже виявили сотні мільярдів доларів марнотратства, шахрайських платежів (як у програмах боротьби з COVID), невитрачених коштів, які можуть бути повернуті до казначейства, а також $350 мільярдів здирства на зелену енергетику, які будуть повернуті платникам податків.
7. Витурення нелегалів зі США
Трамп майже дивом скоротив нелегальний перетин кордону на 98%. Тепер він хоче запровадити «імміграційну систему, засновану на заслугах». Ця візова система відбиратиме іммігрантів на основі їхніх навичок, талантів, інвестиційного капіталу, знання англійської мови та рівня освіти. Майже 40% бізнесу в США започаткували саме іммігранти або їхні діти. Президент США також хоче виставити на аукціон «золоті візи», щоби зібрати до $100 мільярдів від тих претендентів на американське громадянство, хто погодиться створювати бізнес і робочі місця в США.
8. Вихід США із Паризької кліматичної угоди
Трамп вдруге припинив участь США у глобалістських міжнародних договорах, які найбільше шкодять Америці. Сюди входить і Паризька кліматична угода – договір, який більшість інших країн не виконали, але який покладає величезний економічний тягар на американські компанії та робітників. Трамп також пообіцяв покласти край глобалістичному оподаткуванню. Це стосується глобального мінімального податку на американських працівників, який ініціювала Джанет Єллен, колишня міністерка фінансів в уряді Байдена.
9. Осушення чиновницького «болота»
Менше аніж 10% із 2,5 мільйонів федеральних службовців США працювали повний робочий день в офісі за часів президентства Байдена попри те, що карантинні обмеження через COVID вже давно закінчились. Це службовці, які часто отримують 150,000 доларів і більше у рік за те, щоби не приходити в офіс. Трамп наказав 2,4 мільйонам федеральних працівників з'явитися на роботі або звільнитись. Президент США вже скоротив федеральну бюрократію на понад 100,000 працівників, які тепер бігають вулицями американських міст і репетують, що Трамп є негідником і диктатором, тому що позбавив їх незаробленої заробітної платні.
Це неповний список або вершина айсбергу досягнень президента Дональда Трампа за перші три місяці перебування в Овальному кабінеті. Проте критики адміністрації Трампа скажуть, що, незважаючи на всі ці політичні й економічні успіхи, акції на біржі впали, а бізнес перебуває в стані очікування. Однак необхідно пригадати: під час першого президентського терміну Дональда Трампа індекс NASDAQ подвоївся, а індекси Dow Jones і S&P-500 зросли на понад 50%.
Стівен Мур – відомий економіст і науковий співробітник американського Фонду «Спадщина» переконаний: якщо Дональду Трампу вдасться укласти торгові угоди, які знизять мито на американську продукцію і покладуть край несправедливій митній міжнародній торговельній практиці, тоді американці стануть свідками й учасниками найбільшого фондового та економічного підйому в сучасному світі.
Аби повністю дізнатись про економічні досягнення Дональда Трампа і подальший економічний розвиток США доцільно відвідувати не інформаційні ресурси маніпулятивних корпоративно-демократичних медіа, а заглянути на офіційний сайт Білого Дому.
У наступній публікації буде мова, як Дональд Трамп зламає паразитарний хребет глобалістичному швейцарському Давосу, який обплутав США хижацькими економічними щупальцями та висмоктує із американських робітників та бюджету США останні долари. Пояснимо різницю між тарифами і митом, тому що більшість українських ЗМІ маніпулюють цими економічними інструментами зловмисно або через відсутність компетенції. Звісно, буде мова і про гордий та непереможний комуністичний Китай, який уже тихцем-нишком від світової громадськості подався до Трампа домовлятись про щасливе комуністичне майбутнє Піднебесної. Ба більше, Пекін добровільно і в односторонньому порядку скасував свої драконівські мита орієнтовно на 160 позицій американського експорту в Китай.
Ярослав Левків
(Нагадаємо, що рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа за підсумками 100 днів його нового перебування на посаді глави держави виявився найменшим за останні 80 років: 55 відсотків американців висловилися про діяльність глави Білого дому негативно та лише 39 відсотків підтримали його дії. Такі результати опубліковані в неділю, 27 квітня, за підсумками спільного опитування 2464 виборців США, проведеного з 18 по 22 квітня спільно з компанією Ipsos, телекомпанією ABC News і газетою The Washington Post - повідомила DW).
Фотоілюстрація від ШІ
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар