Крим ми візьмемо без бою, - міністр Резніков

НОВИНИ 02.05.2023 Коментарі 0

Україна поверне тимчасово окупований росією Кримський півострів без бою.

Про це сказав міністр оборони України Олексій Резніков, чиї слова цитує американське видання The Atlantic у статті під назвою «Контрнаступ», - пише Укрінформ.

Як зазначається у публікації, з огляду на те, що росіяни намагаються перетворити тимчасово окупований Крим на фортецю, Україна говорить про «військово-політичне» звільнення півострова, а не про суто військовий контрнаступ.

І після того, як росія перекриє на острові дороги, залізниці та водні колії, багато російських мешканців півострова, особливо нещодавні іммігранти, самі переконаються, що їм було б краще жити в іншому місці, пише видання. Деякі з них уже втекли після вибуху на Керченському мосту та інших вибухів на півострові, йдеться у публікації.

«Крим ми візьмемо без бою», - заявив Резніков журналістам видання.

Також зазначається, що детальні плани щодо деокупації Криму вже існують. Постійна Представниця Президента України в АРК Таміла Ташева із групою експертів працює над стратегією відновлення Криму. Водночас вона відкинула ідею спільного контролю півострова. «Не може бути спільного контролю Давида та Голіафа», - заявила вона.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: