Кремль запустив найбільшу дезінформаційну кампанію після підриву греблі

ОКРЕМА ДУМКА 08.06.2023 Коментарі 0

Пам’ятаєте, що говорить дон Корлеоне своєму сину Майклу у відомій сцені «Хрещеного батька»? «Хто першим прийде до тебе пропонувати переговори з Барзіні (ворожа сім’я) – той і є зрадником»!

Уважно слідкуйте за інформаційним простором. Медійно Кремль кинув для дезінформаційної кампанії після підриву ГЕС усі свої сили. Усіх своїх прихованих агентів по всьому світу. Це – найбільша дезінфокампанія Путіна з часів збиття «Боїнга». І коли йдуть «спеціальні заходи» такого рівня – палять усіх, в директивному порядку.

Хто з російських так званих лібералів починає ширити тези про «випадковий підрив» чи «втому дамби». Хто з іноземних журналістів починає просувати тезу про «не все так однозначно». Чи як той же Такер Карлсон без усіляких доводів починає казати, що це сама Україна. Хто з експертів починає виправдовувати Росію тезами про «військову необхідність» - знайте, це і є вороги. Вороги, бо вони є або співробітниками російських спецслужб, або мають там кураторів, або зв’язані у непрямі агентурні стосунки – тобто під них підведено співробітників чи структури прикриття спецслужб РФ для виконання завдань впливу.

Зараз іде «смотр» усіх російских спецактивів по світу. Сподіваюся, в нас є кому це записувати у щоденник.

Підрив ГЕС – це продовження путінської програми з геноциду, вигнання і спустошення України. Депопуляція як агресія, що дозволить за планами Путіна поглинути України за рік, два, п’ять, десять.

Поки він живий – кінця цьому не буде. А отже не буде і якогось сталого миру. Війна у різних проявах та у різній інтенсивності – це наше життя на багато-багато років. На жаль…

Сергій Висоцький, сторінка у FB

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: