Кремль натякнув на можливу окупацію Польщі та Фінляндії

НОВИНИ 10.06.2022 Коментарі 0
Помічник президента росії, керівник російської делегації на переговорах з Україною Володимир Мединський заявив про майбутнє розширення рф до кордонів російської імперії.

На це Мединський натякнув під час своєї лекції на форумі «Історія майбутнього. Образ Петра», повідомляє Главком.

Анонсуючи вихід книжкової серії, присвяченій тим правителям російської імперії, за яких територія цієї країни збільшувалася, чиновник нагадав, що донедавна територія росії складала 1/6 частину суші (куди входили, за часів імперії, крім нинішніх членів СНД та країн Балтії, ще й Фінляндія з більшою частиною Польщі).

«Зараз трохи менше. Але це не назавжди», – заявив Мединський.

Присутні в залі відреагували на заяву помічника володимира путіна про подальше розширення території країни-агресора аплодисментами.

Нагадаємо, у січні депутат державної думи російської федерації від путінської партії «єдіная росія» Султан Хамзаєв виступив за проведення референдуму про «возз'єднання Казахстану з історичною батьківщиною – росією».

У березні посол України в Польщі Андрій Дещиця заявив, коментуючи ухвалення закону про оборону, який зміцнює Збройні сили Польщі, що Варшава побоюється можливого нападу рф і почала підготовку до відбиття такого удару.

А нещодавно до держдуми росії був внесений законопроєкт, який пропонує скасувати визнання незалежності Литви.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: