Кредобанк розширює послуги Craft Banking для клієнтів преміального сегменту

Економіка 30.06.2023 Коментарі 0

Кредобанк розширив набір послуг сервісу для преміальних клієнтів Craft Banking. Відтепер клієнтам пакетів Craft Banking доступні консультації і практична допомога радників банку в організації банківського обслуговування в Польщі.

Допомога в організації банківського обслуговування в Польщі включає консультації щодо платіжних карток, поточних рахунків і тарифних пакетів, визначенні переліку необхідних для відкриття рахунку документів, надання базової інформації щодо польського банківського законодавства і практичні поради щодо міжнародних переказів, заощадження й інвестування коштів, а також організація зустрічі клієнтів з україномовним банкіром у польському банку на наперед визначений час без очікування в чергах.

«Кредобанк продовжує розвивати свій особливий індивідуальний сервіс для найвибагливіших клієнтів. Відтепер у клієнтів Craft Banking є можливість не тільки отримати консультацію щодо банкінгу в Польщі, а й допомогу у підготовці документів та організацію зустрічі з україномовним консультантом у банку Польщі на визначений час та без черг – так, як це відбувається в Україні. Разом з преміальними сервісами Кредобанку та швидкими переказами з Польщі в Україну це робить Craft Banking ексклюзивним банкінгом без кордонів в Україні та Польщі», – розповів перший заступник голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

Головними перевагами Craft Banking є максимальна увага до деталей і потреб клієнта, комфортне індивідуальне обслуговування без черг і безкоштовне зняття готівки в банкоматах за кордоном. Клієнтів Craft Banking обслуговують в окремих комфортних зонах відділень у наперед погоджений час. Кожен клієнт отримує персонального радника з банківських послуг, який не тільки організовує обслуговування, а й надає індивідуальні консультації, що найповніше відповідають конкретним потребам. Зв’язок із персональним радником можливий як телефоном, так і через популярні месенджери.

У межах сервісу доступні два преміальні пакети обслуговування – Craft Black і Craft на основі карток Mastercard Black Edition і Mastercard World Elite відповідно. У кожен пакет входить безкоштовне отримання трьох карток відповідного класу, 4 рахунки в національній та іноземних валютах та ощадний рахунок «Кишеня» з річною процентною ставкою 9% на залишок коштів. В рамках пакетів передбачена можливість оформити картку на когось із членів сім’ї або друзів. Ліміт безкоштовного зняття коштів у будь-якому банкоматі України та світу складає: 300 тисяч гривень (з картки у гривні) + 300 тисяч гривневий еквівалент (з валютної картки) на місяць для пакету Craft Black, а також 500 тисяч гривень (з картки у гривні) + 500 тисяч гривневий еквівалент (з валютної картки) на місяць для пакету Craft.

Усім клієнтам Craft Banking надається доступ до бізнес-залів Mastercard та LoungeKey, а також консьєрж-сервіс від Mastercard. Обслуговування преміальних пакетів – безкоштовне за умови отримання доходу не менш як 40 000 грн. на місяць у пакеті Craft Black та 100 000 грн на місяць у пакеті Craft Black або розрахунків картою на половину від вказаної суми.

Щоби стати клієнтом сервісу Craft Banking, потрібно звернутися до свого персонального радника з банківських послуг, якщо Вас уже обслуговують на VIP-пакетах банку, або надіслати заявку на сайті чи зателефонувати на гарячу лінію банку.

ДОВІДКА

Кредобанк заснований у Львові 1990 року, Національний банк України зарахував його до системно важливих банків України. Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Партнерська публікація 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: