Для чого робили «вкид» про смерть ліліпутіна. Версія ГУР

НОВИНИ 02.11.2023 Коментарі 0

Вкид про нібито смерть ліліпутіна був розрахований насамперед на внутрішню російську аудиторію. Він мав на меті перевірити реакцію простих росіян, еліт, пропаганди, а також є інструментом впливу на самого бункерного діда та частиною певного сценарію.

Про це заявив представник української військової розвідки Андрій Юсов в інтерв’ю українським медіа.

«Це солодка для українських слухачів музика, і мали би бути добрі новини... Але це лише повідомлення російських анонімних Telegram-каналів.

Це внутрішня історія, яка розрахована на внутрішню російську аудиторію. Звісно, персонально путіну вона мало чим допомагає, тому що на росії є багато прихильників конспірологічних теорій. 

… Внутрішні протистояння на росії тривають. Вони ширяться в різних формах, у тому числі у подібних внутрішніх інформаційних кампаніях.

Базова [мета вкиду] – як подивитись на реакцію суспільства в цифрах, в динаміці (чи повірили, як відреагували, на що готові), так і подивитись на реакцію персоналій, еліт, медіа (навіть пропагандистських ЗМІ). Таким чином імперія, яка будується на роботі спецслужб, вивчає, як далі керувати.

Це також інструмент впливу на самого ліліпутіна чи схожу на нього людину. Він змушений реагувати, і пєсков змушений реагувати і доводити, що це не так. Тобто його ведуть певним коридором. Очевидно, що це не крапка, а певний сценарій».

Також Усов вважає подібні історії «корисним об'єктом для спостереження» для України.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня деякі анонімні російські ТГ-канали заявили, що ліліпутін помер ввечері 26 жовтня після зупинки серця.  Після чого у рф нібито розпочалася підготовка до держперевороту.

Наступного дня вуса пєскова, які виконують роль речника кремлівського карлика, спростували цю інформацію, заявивши, що зі здоров’ям ліліпутіна «все добре».

Натомість секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що російські інформаційні вкиди про «смерть» ліліпутіна є частиною підготовки до його президентської кампанії.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: