ДБР перевіряє військкомати та лікарські комісії: вже є 21 підозра

НОВИНИ 26.07.2023 Коментарі 0

Створені робочі групи від Міністерства оборони працюють в регіонах. Аналізується все – досвід служби, репутація, інформація в публічному просторі, звернення громадян, що надійшли на гарячу лінію та іншими каналами. Триває робота над пропозиціями змін до нормативно-правових актів. Окрім цього, у пріоритеті – цифровізація роботи центрів комплектування.

Про це у телеграмі повідомив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

"Щодо зворотного зв'язку, який ми отримуємо від громадян. Прийнято понад 2300 звернень. Теми охоплюють весь спектр питань, які можуть виникнути при взаємодії з ТЦК та СП (територіальні центри комплектування  та соціальної підтримки)  від корупційних проявів до якості організації роботи. Кожне звернення опрацьовується індивідуально.

Триває робота й зі сторони правоохоронних органів щодо перевірки керівного складу ТЦК та СП. НАЗК сформовано базу, до якої увійшли всі керівники та заступники керівників ТЦК, яких слід перевірити. По 102 особам вже розпочато моніторинг способу життя.

Активно працює й ДБР. Від початку війни розслідує 106 кримінальних провадження щодо порушень під час роботи ТЦК та СП, військово-лікарських комісій. Повідомлено про підозру 21 особі. 8 обвинувальних актів щодо 16 осіб — спрямовано до суду", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у вівторок, 25 липня, Печерський районний суд Києва дозволив заарештувати ексначальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Збройних сил України Євгена Борисова.

Термін арешту – 60 діб, сума можливої застави 150 мільйонів гривень.

Ексвійськкома Борисова затримали 24 липня у Києві – він намагався втекти від слідства. 

За даними провоохоронців, під час дії воєнного стану члени родини Борисова придбали автомобілі преміумкласу та нерухоме майно в Іспанії на понад 150 мільйонів гривень, хоча відповідних доходів у них нема.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: