Чому рашистський шабаш в Лужніках – телеілюзія: експертний аналіз відео

НОВИНИ 21.03.2022 Коментарі 1

Святковий "концерт", який відбувся в московських Лужніках 18 березня цього року і був приурочений до 8 річниці анексії Криму, став квінтесенцією рашистської пропаганди, за якою ми більш уважно почали спостерігати лише з 2014 року.

Щобільше це так зване шоу не лише звелося до традиційних маніпуляцій, підмін понять, переписування історії та відвертої брехні. Адже цей традиційний "набір Соловйова" ллється на голови "запоребриків" щодня і безперервно. На Лужніках рашисти пішли значно далі.

Прикметно те, що на цьому "заході" виступав осатанілий вождь заляканих ординців владімір путін.

Виступав ніби то як годиться, з мікрофоном, в прямому ефірі, під скажене завивання та оплески вдячних громадян. І все ніби гаразд, якби не деякі але: професійні телевізійники помітили певну штучність та неприродність годинної телевізійної картинки.

А детальний аналіз виявив взагалі шокуючі результати: більш ніж вірогідно, що весь цей «концерт» насправді – купа склеєних і підмонтованих кадрів.

Та й фізична присутність там путіна виглядає дуже непереконливою. Одним словом, весь цей горе-патріотичний угар виявився насправді змонтованою фікцією.

"Західний інформаційний фронт" звернувся до телевізійного журналіста Степана Грицюка, за плечима якого безліч телевізійних проєктів, прямих ефірів, сюжетів, студій, фільмів та стендапів. Разом з ним намагаємося розібратися, що ж насправді кремлівські пропагандисти "втюхали" отарам вузьколобих кацапів.

"На концерті такого рівня мало б працювати щонайменше 20 камер, телевізійні крани. А картинка від початку до кінця штучно зліплена. Якщо беремо співаків, то у них – лише крупний і середній кадр. Немає "прольоту" по трибунах, немає зйомки від глядача на концертний майданчик. Цього всього немає.
Якщо візьмемо людей довкола сцени – їх було кілька десятків – то видно, що вони живі, вони реально там були. А от ті тисячі, що були на трибунах… Мені видається, що це – комп’ютерна графіка, картинка нечітка", - говорить Степан Грицюк.

Телеексперт порівнює цей «концерт» з аналогічним концертом, що відбувався минулого року, і робить висновок: минулорічний концерт був справжнім, а цьогорічний – напів або цілком фейковий.

Те ж стосується і безпосередньої присутності на "заході" путіна.

"У мене дуже великі сумніви, що він там був. Путін під час прямого ефіру чомусь зникає і його "обриває" Газманов. Потім ідуть інші виступи. І лише в кінці путін з’являється знову. І потім ще раз так. Згадайте зустріч путіна з працівницями Аерофлоту, де також спеціалісти довели, що це був монтаж? Його записали, а потім "доклеїли" цих жінок. Згадайте його в церкві, оточеного працівниками ФСО, які грали роль вірян.
І зараз, в стані війни, коли він сидить в бункері, ви вірите, що він може з’явитися перед багатотисячним натовпом? Я не вірю. Це – неможливо.
Виглядає на те, що його записали в бункері та наклали на картинку стадіону. Або інша версія: його самого записали на стадіоні в обмеженому колі людей, які знаходяться біля сцени. А потім все інше підставили до цього відео", - пояснює Степан Грицюк.

Окрім цього медіаексперт виокремлює те, що в кадрах з трибун часто проглядаються порожні місця, а потім – ці місця вже заповнені глядачами.

"Усе це може бути тільки в росії. Якщо уявити собі, що таке могли б зробити українські чи інші телевізійники… Ну це просто на голову не налазить", - говорить Степан Грицюк.

Далі розбираємо конкретні моменти брехні та маніпуляцій та робимо висновки:

Маніпуляція №1 – глядачі минулорічного концерту дивом телепортувалися у 2022 рік

Маніпуляція №2 – аншлаг на трибунах домальований

Маніпуляція №3 – порожні місця на трибунах враз стають заповненими

Маніпуляція №4 – раптове зникнення путіна

Маніпуляція №5 – спроба зачищення «ляпів»

Відео та текст: Тарас Кухар 

Ілюстративне фото: колаж ЗІФ

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Yarko
2022-03-21 18:40:06

Після такої появи карлик має повне право не покидати свій бункер до осені...

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: