Чому невідомі патріоти Росії роблять те, що роблять у Білгородській області?

ОКРЕМА ДУМКА 23.05.2023 Коментарі 0

А до цього щось таке було в Курській та Брянській [областях]. Поясню декілька базових положень.

Український контрнаступ насувається. Але він має недолік – про нього всі знають, бо сам задум – абсолютно очевидний. Тому росіяни чекають його і деінде вибудували оборонні лінії і споруди. Крім того, м’яса в них ще достатньо. А для нас «м'ясні штурми» - то не рішення і неприйнятний спосіб вести війну. Ми маємо забезпечити те, щоби російська оборона стала більш вразливою і кволою.

Тут допомагають, у першу чергу, ракети, артилерія й атаки військової інфраструктури. Але є і ще одне.

Окрім того, для України принципово зробити напрям головного удару максимальним сюрпризом, попередньо послабивши там позиції росіян.

І тут у нагоді для нас одна приємна обставина. Довжина фронту українсько-російської війни – приблизно 2 500 кілометрів. При цьому російська логістика набагато більш «розтягнута», ніж українська.

Російські сили розтягнуті по всьому цьому фронту. Українські можна доволі компактно перекидати завдяки короткому логістичному плечу (порівняно з РФ).

Для прикладу: щоби перекинути живу силу з Білгорода у Ростов, чи з Воронежа в окуповану частину Херсонської області, росіянам треба подолати набагато довшу дистанцію (по колу фактично, часто - з гаком углиб російської території). Нам, щоби перекинути сили з Харкова на Запорізький напрямок, треба набагато менше ресурсів і – головне – часу. Чи навіть зі Львова до Костянтинівки.

Дуже зручно, коли ти – велика, але компактна країна. Дуже незручно, коли ти розтягнув свій фронт і маєш дуже обмежені резерви, щоби затикати дірки у разі їх виникнення. А тут у нас ще з'явилася купа якісної зброї, і кількість, і якість засобів ураження постійно зростає. Тому, власне, і доводиться транспортування здійснювати з додатковим логістичним лагом.

Тому цілком логічно, що дружні до України росіяни будуть поступово все більш активно працювати над звільненням Росії від окупаційного путінського режиму. Бо росіяни повинні смикатися, російські командувачі повинні смикатися, політичне керівництво у Кремлі має пам'ятати, як вони влаштовували військові операції під прапором сепаратистів. Чим більше військових і техніки будуть охороняти Білгород, тим менше їх буде там, де нам треба, щоби їх було менше. Це, власне, перший очевидний резон.

Окрім того, є і інформаційно-пропагандистська складова: кожна така акція додатково підточує легітимність Путіна і всього його режиму, який неспроможний зупинити ні атаки українських безпілотників у глибокому тилу, ні ефективно боротися з диверсантами.

Путін вибудовував максимально мілітаризований і маскулінний образ. Росіяни повинні коритися і мовчати. А такими постійними ляпасами цей образ послідовно руйнують. Ні, такі речі ведуть не до повстання чи революції. Тим більше вони не ведуть до мобілізації суспільства. Росіянам Путін послідовно атрофував таку спроможність. Такі акції ведуть до втечі, ухилення та деградації. Саме в цьому і проявляється падіння легітимності. Саме це нам потрібно.

Якось так. Тож і надалі спостерігаємо з цікавістю.

Дякую за увагу!

Юрій Богданов, ТГ-канал

На фото з російських соцмереж – наслідки з місця боїв у селі Гора-Поділ Білгородської області

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: