«Чистий четвер» для «Чесного призову»: ДБР проводить обшуки у більш як сотні ТЦК по всій Україні

НОВИНИ 30.07.2026

Сьогодні, 30 липня Державне бюро розслідувань у взаємодії з Генштабом ЗСУ проводить обшуки в більш як сотні ТЦК та СП різних рівнів у більшості регіонів України. Дії відбуваються в рамках спецоперації «Чесний призов», повідомили в пресслужбі ДБР.

В центрі уваги правоохоронців – факти сприяння ухиленню від мобілізації за гроші, а також перевищення військовослужбовцями ТЦК службових повноважень, зокрема побиттях та катуваннях військовозобов’язаних.

Йдеться про комплексну роботу з очищення системи, а не реакція на один резонансний випадок. Для багатьох у ТЦК сьогодні справді настав «чистий четвер», наголосили в ДБР.

За результатами слідчих дій очікуються затримання та повідомлення про підозру фігурантам у різних регіонах країни.

Нагадаємо, нещодавно уповноважений Верховної Ради України із прав людини Дмитро Лубінець заявив, що 90% випадків мобілізації в Україні останнім часом супроводжуються порушеннями прав людини. При цьому він наголосив, що частину цих порушень можна легко усунути.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ Новини України
Актуальні новини України - лаконічно та змістовно!
Підписатися