Боротися з дезінформацією – це високий пріоритет для Євросоюзу й України

НОВИНИ 02.10.2023 Коментарі 0

Верховний представник Європейського Союзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель у неділю, 1 жовтня, відвідав у Києві Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при уряді України.

Під час візиту він наголосив на важливості боротьби з російською дезінформацією, яку ця організація веде, - повідомила Німецька хвиля.

"Агресія Росії проти України супроводжується масованими гібридними атаками, що означає пропаганду, маніпулювання інформацією, кампанії з дезінформації та кібератаки", - заявив Боррель.

За його словами, у такий спосіб РФ "намагається зняти з себе відповідальність за війну, заперечуючи окупацію, анексії, звірства, звинувачуючи інших у наслідках продовольчої й енергетичної криз і намагаючись примусити світ повірити, що та ж сама сила, яка блокує експорт зерна з українських портів, невинувата в голоді".

Використовуючи ті самі прийоми, Росія, на думку глави дипломатії ЄС, також намагається підірвати міжнародну підтримку України. У РФ прагнуть зробити так, щоб європейці вважали, що ця війна не має до них жодного стосунку, переконаний Боррель.

Боротьба проти перекручених наративів, на думку Борреля, не є чимось новим. Таке уже траплялось під час "холодної війни", а останнім часом - після анексії Криму.

"Ми повинні протистояти цій гібридній війні та, зокрема, боротися з дезінформацією. Це має високий пріоритет для Євросоюзу й України. Ми маємо виграти цю битву, бо йдеться не тільки про територію, а й про свідомість людей", - підсумував Боррель.

Фото – Жозеп Боррель / Stephanie Lecocq / AP

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: