Арештовано міського голову Сум – підозра в одержанні хабаря понад 2 млн грн

НОВИНИ 05.10.2023 Коментарі 0

4 жовтня 2023 року за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід Сумському міському голові, підозрюваному у проханні та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а саме 2 130 000 гривень. 

Про це повідомила пресслужба САП.

Суд частково задовольнив клопотання та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 3 млн грн. 

У разі внесення застави на особу буде покладено відповідні процесуальні обов’язки. 

Нагадаємо, що у межах досудового розслідування встановлено, що мер міста спільно з директором Департаменту інфраструктури вимагали неправомірну вигоду за вирішення питання про встановлення виконавчим комітетом Сумської міської ради для юридичної особи нового економічно обґрунтованого тарифу на поводження з побутовими відходами та нестворення штучних перешкод у здійсненні господарської діяльності підприємством.

Упродовж листопада 2022 – жовтня 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди у загальній сумі 2 130 000 гривень.

02.10.2023 мера міста та директора Департаменту викрито «на гарячому» одразу після одержання третьої частини обумовлених коштів - 1 430 000 гривень.

Дії осіб кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото - Олександр Лисенко, міський голова Сум / Сумська міська рада 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: