Андрієві Садовому нагадали про долю Аль Капоне, якого засудили за несплату податків

НОВИНИ 17.10.2023 Коментарі 0

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять понад 50 ресторанів і торгових точок по всій території України, - повідомила прокуратура.

У повідомленні не вказано назву холдингу, однак вочевидь, ідеться про львівський холдинг "!FEST". Зокрема, Бюро економічної безпеки сьогодні повідомило, що "детективи БЕБ у Львові викрили схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом, до складу якого входять 60 ресторанів і торгових точок".

Отже, у прокуратурі повідомили, що, за даними слідства, службовці окремого холдингу, діючи за попередньою змовою з невстановленими наразі особами, впровадили злочинну схему ухилення від сплати податків.

Відповідно до неї біля 2000 співробітників закладів, що входять до холдингу, отримували заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, мінімальна зі сплатою всіх обов’язкових платежів, а інша – неофіційна.

Задля виплати неофіційної заробітної плати кожен співробітник під час прийому на роботу оформлював до картки для виплат заробітної плати дублікат, який передавав до відділу кадрів.

Надалі, використовуючи цей дублікат, представник головного офісу холдингу зараховував другу частину заробітної плати кожному співробітнику через платіжні термінали, зазначаючи у призначенні платежу «власне поповнення рахунку».

У такий спосіб компанія ухилялась від сплати військового збору, Єдиного соціального внеску, що має сплачувати підприємство, та ПДФО. Внаслідок таких дій бюджету спричинено багатомільйонні збитки.

Під час санкціонованих обшуків детективами БЕБ України у приміщенні головного офісу холдингу виявлено службову документацію, що свідчить про нелегальні господарські операції, необліковану готівку, чорнові записи, печатки суб’єктів господарської діяльності.

Досудове розслідування триває та здійснюється БЕБ. Вживаються заходи із встановлення розмірів спричинених збитків та осіб, які причетні до протиправної діяльності.

Додамо, що міському голові Львова Андрієві Садовому  не раз закидали, що він надто тепло ставиться до холдингу "!FEST". При цьому пригадували, що  один із засновників мережі Юрій Назарук свого часу був радником Андрія Садового. 

Власне, Юрій Назарук сьогодні ж у ФБ повідомив: «Маємо сьогодні на FESTrepublic класичні маски-шоу. В шоломах з автоматами, броніках – все як на фронт відправляли:)) Центральний апарат СБУ залучили - під час війни fesrepublic штурмувати. Спеціальна опергрупа приїхала зі столиці».

«Насправді нічого нового – діяльність фопів в ресторанах, зарплати – господарська діяльність. Ніби-то кримінальна справа.

Хоча досі жодного запита, звернення. Типу, як даішники, що в кущах сиділи. Тепер є нова фірма з тими ж персонажами – лиш тепер БЕБ називається», - додав він.

За його словами, усі працівники «перебувають фактично в заручниках, вся діяльність паралізована».

Принагідно нагадаємо, історію Альфонс Ґабріель «Аль» Капоне (17 січня 1899 – 25 січня 1947) – американського гангстера італійського походження, який очолював кримінальний синдикат, що займався контрабандою, зокрема контрабандою спиртних напоїв, та іншими незаконними справами в період сухого закону в США в 1920-их і 1930-их роках. Федеральний уряд звинуватив Капоне в ухилянні від сплати податку на прибуток. Після чого той отримав реальний судовий термін. 

Фото – УНІАН.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: