росія роками юзає кліше країни-переможниці нацизму, щоб приховати свій москальський нацизм

НОВИНИ 08.05.2023 Коментарі 0

День Перемоги 9 травня роками експлуатується російською федерацією з маніпулятивними цілями. Фактично, росія використовує амплуа країни-переможниці нацизму, щоб приховати свій імперський та недемократичний характер.

Про це йдеться у повідомленні Комітету гуманітарної та інформаційної політики ВРУ.

Популярним пропагандистським наративом є теза про те, що «росія могла б виграти і без підтримки інших республік».

Таку концепцію перемоги президент рф вперше озвучив у грудні 2010 року: «Тепер щодо наших відносин з Україною. Я дозволю з вами не погодитися, коли ви зараз сказали, що якби ми були розділеними, то не перемогли б у війні. Ми все одно перемогли б, бо ми країна переможців».

Тобто росія, по суті, привласнила перемогу, ігноруючи вклад усіх республік, які виходили до складу СРСР.

Важливо наголосити, що Акт воєнної капітуляції Німеччини набув чинності 8 травня о 23:01. Проте, за наполяганнями кремля, 8 травня 1945 року, о 22:43 за середньоєвропейським часом (о 00:43 9 травня за московським), був підписаний ще один «Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини», який підтвердив аналогічний документ, підписаний днем раніше у Реймсі.

Так, радянський союз фактично запровадив власний День перемоги, аби не відзначати цей день суголосно з європейськими державами.

Нині ми впевнено говоримо: Україна обрала європейський шлях розвитку, зокрема й у вшануванні пам’яті про жертв воєн і конфліктів.

І сьогодні Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради України законопроєкт, яким пропонується встановити 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та Указ, згідно з яким 9 травня в Україні стане Днем Європи . Що повністю підтримується Комітетом.

Фото – тіла цивільних людей, яких убили російські окупанти в Бучі

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: