лукашенко проводить постійні воєнні навчання біля кордону з Україною, щоби тримати там армію

НОВИНИ 30.10.2023 Коментарі 0

Численність Збройних сил Республіки Білорусі у прикордонних районах з Україною становить близько 1 800 осіб. Вони постійно проводять навчання, щоби легітимізувати свою присутність на кордоні та на прикордонних полігонах.   

Про це повідомив у ФБ командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

"Якщо країна-агресор прийняла рішення на рівні президента щодо застосування збройних сил росії, то у республіці білорусь ця правова дія не відбулася.

Одна справа - запускати зі своєї території техніку та солдат ворожої країни на українську землю, інша - прийняти рішення стосовно застосування зс рб і вже точно стати в один ряд з путіним.

Тож для того, щоб легітимізувати присутність зс рб у прикордонних районах та відповідно на полігонах, замість прийняття правового рішення президентом Лукашенко щодо застосування військової організації, що визначено їхнім законодавством, вони постійно продовжують тренування та навчання.

У такий спосіб вони закріплюють присутність зс рб у прикордонних районах з Україною. Їхня загальна чисельність близько 1800 осіб від Волинської до Чернігівської областей.

Ці відповідні батальйони мають на озброєнні броньовану техніку, а також деякі артилерійські підрозділи. Більша частина військ перебуває у глибині білорусі.

Разом переможемо!", - написав Сергій Наєв. 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: