ЗСУ посилюють протиповітряну оборону на півночі України

НОВИНИ 03.10.2023 Коментарі 0

У Північній операційній зоні разом з головами обласних військових адміністрацій вирішили збільшити кількість мобільних вогневих груп. Такий крок потрібний для того, щоби підвищити ефективність системи протиповітряної оборони.

Про це повідомив у своєму ТГ-каналі командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Щоби кожен громадянин України відчував себе захищеним, а наші об'єкти енергетичної інфраструктури у зимових умовах були готові працювати на повну», - йдеться у повідомленні.

У вересні рашисти збільшили кількість атак з повітря з використанням безпілотників типу «шахед». Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко у своєму аналізі щодо застосування росіянами дронів наводить такі цифри.

  • У вересні встановлено абсолютний рекорд із застосування Shahed-136 російськими окупантами – 521. Попередній рекорд зафіксовано у травні 2023 року, коли росіяни застосували 413 дронів-камікадзе. Потім було падіння інтенсивності нальотів до: у червні – 197, у липні – 246, у серпні – 167.

Жовтень, за його словами, буде визначальним і «ми зможемо говорити про нарощування виробництва чи літнє накопичення, яке й дозволило реалізувати вересневий рекорд». Російські окупаційні війська намагатимуться зберегти середній показник разового нальоту до 30 одиниць. Щоправда, невідомо з якою частотою.

Фото – скріншот відео 

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: