Ворог на півдні несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці, - офіційно

НОВИНИ 04.09.2023 Коментарі 0

Ворог на півдні несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви.

Про це у телеграмі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. 

Зокрема, у повідомленні сказано: "На Куп’янському напрямку наші сили оборони  відбивають по декілька ворожих атак за день  і не дають ворогу просуватись вперед. Кількість  обстрілів з боку росіян залишається високою. 

На Лиманському напрямку противник веде  безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки, Білогорівки Луганської області та продовжує перегрупування  військ.

На Бахмутському напрямку противник веде  обороні дії з метою стримування просування наших військ та безуспішно здійснює спроби відновити втрачене положення у районах Кліщіївки, Курдюмівки, Озарянівки Донецької області. 

В районі Кліщіївки маємо певні успіхи.

Загалом звільнено під Бахмутом 47 кв.км.

Протягом минулого тижня звільнена площа збільшена на 3 кв.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник зосереджував основні зусилля на наступі з метою покращення тактичного положення. Там ворог  безуспішно  наступав в районах Сєверне, Авдіївка, Мар’їнка, Красногорівка, Новомихайлівка Донецької області.

ПІВДЕНЬ 

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник в обороні. Продовжує обстріли позицій наших підрозділів  та цивільних об’єктів у Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях, при цьому активно застосовував баражуючі боєприпаси “Ланцет”. 

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку. В ході ведення наступальних дій сили оборони України мали успіх у напрямку Новоданилівка, Новопрокопівка. Закріплюються на досягнутих рубежах.

Ворог на півдні несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці, здійснює переміщення підрозділів та військ, застосовує резерви.

Фото – Гештаб ЗСУ

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: