Урожайне звільнили

НОВИНИ 16.08.2023 Коментарі 0

"Урожайне звільнили. Наші оборонці закріплюються на рубежах. Наступальні дії тривають".

Про це у телеграмі повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Селище Урожайне входить до Великоновосілківської селищної військової адміністрації Волноваського району Донецької області. Урожайне було окуповано у березні 2022 року.

Щодо загальної ситуації на лінії фронту Ганна Маляр повідомила: "Зараз на Сході фіксується певне зменшення кількості обстрілів та використаних ворогом боєприпасів, але це не означає, що ворог відступи від своїх планів. Ворог наразі перегруповується та намагається  відновити втрачені спроможності. Тривають бої. 

Ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках складна. Ворог постійно атакує. Наші війська відбивають атаки. 

На Куп’янському напрямку противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж Державного кордону у Бєлгородській області, здійснює пошук слабких місць в нашій обороні.

На Лиманському напрямку противник продовжує штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області, але безуспішно. 

На Бахмутському напрямку тривають важкі бої. 

Ворог намагається зупинити просування наших військ та відновити втрачене положення у районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки. 

За тиждень є, що минув, звільнену територію на Бахмутському напрямку збільшено  на 3 кв.км і загалом звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 40 кв.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник намагається наступати з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка. 

Наші оборонці не дають ворогу реалізувати плани, але це дуже непросто. Тривають гарячі бої. 

Ситуація там напружена і складна.

Коїм того, ворог постійно робить безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорське.

ПІВДЕНЬ

На Півдні Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Тривають бої. 

У напрямку Урожайне, південніше та південно-східніше Старомайорське Донецької області мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах.

 Під час наступальних дій Сили оборони таврійського напрямку продовжують звільнення н.п. Урожайне".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: