У демократів з республіканцями нова суперечка: допомога США для України знову під знаком питання

НОВИНИ 12.01.2024 Коментарі 0

Демократи відхилили вимоги спікера Палати представників Конгресу США Майка Джонсона щодо зміцнення кордону з Мексикою в обмін на надання допомоги Україні.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на The Hill.

"Джонсон заявив у середу, що республіканці в Палаті представників виступатимуть проти будь-якої нової допомоги Києву, якщо вона не буде супроводжуватися основними положеннями раніше прийнятого Республіканською партією законопроєкту про кордон, включаючи будівництво сотень кілометрів нової стіни на американо-мексиканському кордоні.

"Ця прикордонна битва наближається, і ми помремо на цьому пагорбі", - сказав він.

Ці слова викликали негайну реакцію з боку демократів у Палаті представників, які підтримують нове фінансування безпеки кордонів, але не жорсткі імміграційні обмеження, за які виступають республіканці. Вони пообіцяли потопити будь-який пакет щодо України, який включає ці положення, якщо Джонсон винесе його на голосування, що є значною загрозою, оскільки для просування законопроєкту потрібні голоси демократів.

"Це було би смішно. На жаль, це буде на шкоду Україні, якщо вони це зроблять", – заявив конгресмен- демократ Марк Покан.

Зокрема, прикордонна стіна була темою запеклих дебатів між партіями в останні роки, і пропозиція Джонсона була швидко відкинута демократами, які попередили, що вони ніколи не підтримають пакет щодо України, який включав би будівництво стіни, передбачене в республіканському законопроєкті про кордон.

"Для мене, як і для більшості з нас, це неприйнятно", - заявив конгресмен-демократ Хуан Варгас.

"Я не думаю, що це реалістично", - підтримав його Бенні Томпсон, старший демократ у Комітеті з питань внутрішньої безпеки.

Конгресмен-демократ Рауль Гріхалва пішов ще далі, звинувативши республіканців у тому, що вони пропонують псевдо-рішення дуже складних проблем з єдиною метою – збурити виборців-націоналістів.

Суперечка щодо належної реакції на кризу на південному кордоні – і, зокрема, вимоги Джонсона – створили чергову перешкоду в багатомісячних зусиллях, спрямованих на отримання більшої військової допомоги Україні, яка майже два роки потерпає від вторгнення російських військ", - сказано у повідомленні.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: