У Підмосковʼї невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер

НОВИНИ 20.09.2023 Коментарі 0

На аеродромі "Чкаловський", що у Підмосковʼї, група слідчого комітету рф розслідує диверсію, внаслідок якої 18 вересня цього року було суттєво пошкоджено два літаки й один гелікоптер. Подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах – на аеродромі базуються урядові літаки, так звані «літаки судного дня» і спеціальні літаки (літаки-розвідники).

Про це у Телеграмі повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Невідомими особами на аеродромі, який ретельно охороняють, закладено вибухівку та підірвано літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва належать до 354-го авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю.

Пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їх швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні ушкодження.

Каральними органами рф проводяться заходи з пошуку диверсантів та обмеження поширення в місцевих ЗМІ інформації про подію".

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: