У "Нафтогазі" ухвалили рішення скасувати 44,7 млн грн преміальних виплат

Економіка 21.08.2023 Коментарі 0

Група Нафтогаз ухвалила рішення скасувати 44,7 млн грн преміальних виплат на збиткових підприємствах Фірташа. Відповідне рішення було прийняте 18 серпня на засіданні правління НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомила пресслужба компанії.

Нагадаємо, у серпні 2023 року було змінено керівництво АТ «Миколаївгаз», АТ «Івано-Франківськгаз» та АТ «Хмельницькгаз», які входили в орбіту «Регіональної газової компанії» Дмитра Фірташа. 

За результатами ініційованої новим керівництвом перевірки фінансової звітності зазначених Товариств будуть анульовані попередні рішення наглядових рад, згідно з якими звільнені Голови та члени Правління Товариств нарахували собі у травні 2023 необґрунтовані премії. 

Всі вищезазначені компанії задекларували збитковість: вони мають дебіторську заборгованість, підозрюються в ухилянні від сплати податків та фігурують у кримінальних провадженнях. Що робить преміювання безпідставним, а намагання отримати високі преміальні — про  службові зловживання екс-керівників цих компаній.

Довідка.

АТ «Миколаївгаз», АТ «Івано-Франківськгаз» і АТ «Хмельницькгаз» перейшли до складу Групи Нафтогаз 15 серпня.

Завдання нового менеджменту — налагодити безперебійну роботу, раціонально використовувати енергоресурс, дотримуватись високої фінансової дисципліни і припинити процес боргоутворень.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: