У Кракові діти українських біженців зможуть безплатно пройти обстеження

НОВИНИ 06.05.2023 Коментарі 0

Обстеження зору, легенів, тести на інфекційні захворювання та алергію, зокрема такі обстеження українські діти можуть пройти безкоштовно у Кракові. Спеціалізована лікарня ім. Жеромського у Кракові розпочинає безкоштовні педіатричні огляди дітей, які втекли від війни, - про це повідомляє Польське радіо. 

«Ми хочемо обстежити якомога більше маленьких пацієнтів з України», - каже завідувачка педіатричного відділення лікарні Марта Чубай-Коваль.

«Імунна система, інфекційні хвороби, вади зору, алергічні захворювання, захворювання дихальної системи. Ми здійснюємо широкий спектр лабораторних обстежень, робимо спеціалізовані офтальмологічні обстеження, робимо спеціалізовані пульмонологічні обстеження спеціальним тестом, який дає нам змогу виявляти алергічні захворювання, астму і приховані запальні процеси в дихальних шляхах у дітей».

Акція спрямована на найменших пацієнтів, які приїхали до Польщі після початку війни, мають номер PESEL та згоду батьків чи опікунів.

«Ми бачимо, що діти з України дуже часто хворіють, їх часто ушпиталюють, часом їх привозять у важкому стані. Тож ми також хочемо запровадити профілактику в таких дітей. Тобто раннє виявлення, запровадження раннього лікування або лише профілактика».

Дослідження фінансує ЮНІСЕФ – Дитячий фонд ООН. Це вже вдруге діти з України можуть скористатися безкоштовними педіатричними оглядами у Кракові. Минулого року перевірили майже 1000 дітей. Цього року медичний нагляд отримують близько 600 маленьких біженців з України.

(Фото з мережі)

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: