У Держдепі США заявили, що Путін відкинув мирні пропозиції Зеленського

НОВИНИ 24.06.2026

Очільник Кремля Володимир Путін не бажає сідати за стіл переговорів і відхилив мирні запити Президента України Володимира Зеленського, які Сполучені Штати вітали.

На цьому наголосив заступник державного секретаря США з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на дискусії YES Dinner Discussion напередодні Міжнародної конференції з відновлення України (URC 2026), - передає кореспондент Укрінформу.

«Ми бачили, Путін досі не бажає сідати за стіл переговорів. Ви згадали деякі нещодавні запити Зеленського, які ми вітаємо, але Путін їх відхилив. І тому Президент Трамп поставив себе в складну позицію, бо він піклується про досягнення справжнього миру для народу України та для регіону й для Європи в цілому», – сказав американський дипломат.

Він запевнив, що США допомагатимуть Україні в посередництві в переговорах із Росією та роблять усе можливе, щоб поставити її в якомога сильнішу позицію.

Як повідомлялось раніше, 4 червня Президент України Володимир Зеленський написав відкритого листа Путіну і запропонував, щоб вони осоьбисто зустрілись для завершення війни.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ ЗАХІДНИЙ ФРОНТ
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися