Сутички у Франції могли бути інспіровані спецслужбами росії

НОВИНИ 02.07.2023 Коментарі 0

Викладач Університету WSB Merito (група приватних вишів у Польщі, які навчають у сфері бізнесу) Артур Дубєль висловив думку, що ситуації, які ми зараз спостерігаємо у Франції, можуть бути спричинені зовнішніми впливами.

Про це повідомляє Польське радіо.

Зокрема, так  Артур Дубєль прокоментував заворушення, які почалися у Франції в середині тижня після того, як поліціянт у Нантері під Парижем під час перевірки автомобіля на дорозі застрелив 17-річного підлітка.

Артур Дубєль вважає, що актуальні події можуть бути результатом певних провокацій і дій з боку Росії. «Звісно, я не кажу, що Росія всемогутня, насправді це вона вже багато століть намагається створювати такий імідж, але може так бути, і я не здивувався б. Тим більше, що і путін, і Лукашенка говорили – щоб Європа, бува, ще не здивувалася тероризмом. Я не кажу, що це, що зараз відбувається у Франції – тероризм, але, звісно, це речі, які можуть дестабілізувати ситуацію, якщо йдеться про безпеку і громадський порядок, про внутрішню безпеку», – сказав експерт в ефірі Польського радіо 24.

З метою придушення сутичок у суботу, 1 липня, у Франції мобілізували 45 тисяч службовців. П’ятої ночі, із суботи, 1 липня, на неділю, 2 липня, затримано понад 700 осіб.

Фото reuters

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2024 by ZahidFront. Powered by BDS-studio.com

Підпишіться на ЗІФ у Facebook: