Союзники планують розгортання миротворців в Україні
Представники військового командування Великої Британії, Франції та України зустрінуться найближчими днями, щоб обговорити наступні кроки для забезпечення довгострокової безпеки України. Йдеться про розгортання військового контингенту в Україні.
Про це сказано у пресрелізі британського уряду за результатами телефонної розмови премʼєр-міністра Британії Кіра Стармера та Президента України Володимира Зеленського, яка відбулась 31 березня.
"Лідери згадали свій візит до Парижа минулого тижня та погодилися, що є реальний імпульс для підтримки безпеки України в довгостроковій перспективі.
Зустріч британського, французького та українського військового керівництва найближчими днями приведе до наступного етапу детального планування, - додав прем’єр-міністр", - сказано у пресрелізі.
Повідомляється, що на зустрічі має бути обговорено питання розгортання військового контингенту в Україні.
Нагадаємо, що вже відбулося кілька спільних зустрічей керівництва генеральних штабів збройних сил Франції, Великої Британії, України та інших європейських країн, зокрема, Польщі.
Водночас додамо, що держсекратр США Рудіо у цей час прибув до Брюсселя на зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО. Візит триватиме три дні. Очікуюєть, що буде обговорено плани щодо саміту НАТО в червні, «збільшення інвестицій в оборону» для союзників і «досягнення міцного миру в Україні».
Фото - премʼєр-міністр Британії Кір Стармер та Президент України Володимир Зеленський / зі сторінки Стармера в мережі Х
Відгуки
Немає відгуків.
Залишити коментар