Скандал у Конгресі: доктор Кевін О’Коннор послав усіх до Байдена

АНАЛІТИКА 11.07.2025

Персональний лікар колишнього президента Джо Байдена відмовився 9 липня поточного року дати свідчення під присягою у Конгресі стосовно здоров'я експрезидента під час закритих слухань перед Комітетом із питань нагляду Палати представників. Доктор О’Коннор зіслався на «лікарську таємницю» і П'яту поправку Конституції США.

Республіканці підозрюють, що Кевін О'Коннор приховує серйозні факти про ментальний і фізичний стан Байдена, зокрема і діагноз раку та відмову Байдена пройти когнітивний тест. Поведінка доктора посилює суспільний тиск на Білий Дім, від якого суспільство вимагає логічну відповідь на актуальне питання: хто всі чотири роки насправді керував США?

Голова комітету з питань нагляду Джеймс Комер повідомив пресі, що доктор Кевін О'Коннор відмовився відповідати на більшість ключових питань, посилаючись на лікарську таємницю і П'яту поправку Конституції США, яка захищає  американських громадян від свідчень проти себе.

Доктор відмовився повідомити, чи наказував йому хтось із оточення Байдена фальсифікувати дані про здоров'я колишнього президента, чи вважав він Байдена недієздатним та в які моменти.

Слухання у Конгресі відбулись після того, як республіканці офіційно викликали О'Коннора повісткою на тлі зростаючих сумнівів у легітимності правління Байдена, особливо в останні місяці його президентства. Перед тим доктор активно впирався і нізащо не хотів приходити у Конгрес добровільно. У тому разі, якби О'Коннор і далі проігнорував Конгрес після отримання повістки, його би арештували і привели в Конгрес у кайданках.

Доктор Кевін О'Коннор став особистим лікарем Джо Байдена ще у 2009 році. Від того часу він займався кураторством  усіх байденівських офіційних медичних оглядів як у Білому Домі, так і поза перебуванням Байдена на державній посаді.

У 2024 році, під час останнього публічного звіту про стан здоров'я Байдена, доктор О'Коннор не провів жодного формального когнітивного тесту, незважаючи на виразні сумніви стосовно адекватності Байдена навіть серед поміркованих демократів. А такі сумніви постали руба після виборчих дебатів між Байденом і Трампом, про що розповіла відома сьогодні в усій Україні журналістка Мирослава Пеца.

У червні 2025 року стало відомо, що у Байдена діагностували агресивну стадію раку передміхурової залози із метастазами вже навіть у кістках – діагноз, нібито встановлений ще в травні, але прихований від громадськості.

Колишній лікар експрезидента Барака Обами, доктор Джеффрі Кулман, заявив, що відмова від когнітивної оцінки ментального стану Байдена була «серйозною професійною недбалістю лікаря Кевіна О'Коннора». Окрім того, є обґрунтований сумнів, що за такий короткий час метастази раку проникли аж у кістковий мозок. Для такого поширення хвороби потрібні роки.

Видання Wall Street Journal повідомило, що лікування Байдена тривало навіть після його відходу із Білого Дому, а керувати процесом лікування наприкінці президентського терміну могли інші медики, а не його приватний ескулап.

Доктор Кевін О'Коннор – не просто лікуючий лікар. Він став наче щитом для адміністрації Байдена, який оберігав її від незручної правди. Відмова говорити під присягою – це червоний сигнал. П'ята поправка захищає обвинувачених від кримінального переслідування. Але чому її застосовує лікар, якщо мова йде не персонально про нього, а лише про здоров'я колишнього президента?

Мовчання лікаря, відмова від когнітивних тестів, приховування раку передміхурової залози – все це створює чітку картину. Здоров'я Байдена свідомо втаємничували, щоби забезпечити байденівському оточенню незаконне  утримування президентської влади. Це не лише порушення лікарської етики, а потенційно кримінальна справа про державну дезінформацію.

Коли демократи звинувачують республіканців у «загрозі демократії», тоді варто задати зустрічне питання: хто ж насправді керував країною під час правління Байдена, якщо експрезидент, як з'ясовується, не був у належному психологічному стані ухвалювати державні рішення?

Демонстративне нехтування Кевіна О'Коннора питань комісії Конгресу – це не кінець історії, а початок її нового розділу. Республіканці анонсували продовження розслідування. Питання про антидержавну змову між лікарями, політтехнологами і внутрішнім колом Байдена врешті виплило на поверхню політичного життя США. Водночас і лікар, який відмовляється говорити правду, вже не лікар, а кримінальний спільник.

Наприкінці червня Ентоні Бернал, коханець Джилл Байден, також отримав повістку прийти у Конгрес для показів стосовно когнітивного стану колишнього президента. Джилл Байден називала Ентоні Бернала «мій робочий чоловік».

Можемо припустити, що на той час Джо Байден у сексуальному аспекті вже перестав бути «робочим». Адже за іншою інформацією рак передміхурової залози у Байдена виявили не в травні 2025 року, а ще на початку його президентського правління і приховали від громадськості. Саме тому Джилл Байден і довелось завести собі дублікат – робочого чоловіка.

Ентоні Бернал ніяк не хотів приходити у Конгрес для свідчень, тому що йому скасували байденівський підроблений «пардон», тобто помилування, яке було сфальшоване у Білому Домі на автопіні – механічному факсиміле.  

Натомість Ніра Танден, колишня директорка радника Байдена з питань внутрішньої політики, прийшла у Конгрес добровільно і розповіла комісії про все, що знала, а також відповіла на поставлені їй питання. Комісія була вражена від отриманої інформації.

Ще у Конгресі планують допитати «солодку парочку» Майка Донілона і Аніту Данн (старші радники Байдена), Рона Клейна (керівник байденівської адміністрації Білого Дому), Брюса Ріда (заступника Рона Клейна), Стіва Річетті (радника Байдена), Енні Томасіні (заступниці керівника адміністрації) та Ешлі Вільямс (помічниці Байдена). Усім їм скасували байденівське помилування, отож тепер вони можуть постати не лише перед Конгресом, а ще і перед кримінальним судом.

Користуватись механічним факсиміле поза спиною Байдена почали на п'ятий день його президентського правління. Першою це сміливо зробила перша леді Джилл Байден і показала приклад вище вказаному ближньому оточенню Байдена.  

Окрім вище перелічених осіб, замість Джо Байдена підписував потрібні йому документи і Хантер Байден, його син-наркоман, який примудрився проносити наркотики навіть у Білий Дім, тому що охорона його не обшукувала. Як-не-як, а таки перший син США, так його називали.  Зараз команда Дональда Трампа терміново шукає, кому і які документи міг напідписувати Хантер Байден у стані кокаїнової ейфорії. Допитати Хантера не можуть, оскільки помилування для нього Джо Байден підписав власноруч, воно дійсне.

У час правління неповносправного президента відзначились і його німецькі вівчарки, особливо вівчарка на прізвисько Командор – така сама виразно пришелепувата як її господар. Коли вона перекусала більше двох десятків охоронців Білого Дому, агенти збунтувались і поставили питання руба: або ми охороняємо Білий Дім, або вівчарки. Після тривалих дискусій зі синильним Байденом, так його назвав прокурор Робер Хур, вівчарок Командора і Мейджора таки виселили з Білого Дому.

Лівацька телерадіокомпанія CNN традиційно збрехала, що байденівські собаки покусали всього лишень 11 агентів Білого Дому. Така собі дрібничка, що й не варта уваги. Між іншим, якщо CNN у 2022 році мала 130 мільйонів глядачів, то на початку червня 2025 року цей показник становив усього 357 тисяч. Настільки американці розчарувались у брехні та маніпуляціях телерадіокомпанії. Чого не скажеш про українські медіа і блогерів, які залюбки й надалі користуються цим інформаційним ерзацом.

Ярослав Левків

Головне фото - експрезидет Джо Байден і його приватний лікар Кевін О'Коннор / Вікіпедії.

Support the project here:

DONATE

Відгуки

Немає відгуків.

Залишити коментар

Оцінити
Відправити

Copyright © 2017-2025, Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор R40-05228. BDS-studio.com

📲 Підписуйтесь на Telegram

⚡ maj0r_news
Оперативні новини та актуальні події
Підписатися